Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellű nő mutatkozhat...

Kis mellű nő mutatkozhat melltartó nélkül? Vagy ez semmilyen mellmérettel nem illik?

Figyelt kérdés

70/B-s (márkától függően néha 70/A-s) melltartót hordok, de van, hogy ez is nagy rám, kisebbet meg nem igen kapni.


Ilyenkor melegben nagyon zavar a melltartó, és ha éppen fogyok egy kicsit, akkor nagy is rám, tehát eláll, csúnya, kényelmetlen.


Kimehetek melltartó nélkül az utcára, vagy ez nagyon nem illő?


A kis méretem nem zavar, megbékéltem vele, 25 éves vagyok, nőni nemigen fog, max. ha szülök, esetleg változik. De az hoyg mennyire illendő dolog ez, az annál inkább érdekel, nem akarok nevetség tárgya lenni.


Esetleg valakinek ötlet, hogy milyen típusú melltartóval próbálkozhatnék?



2012. júl. 30. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ekkora méretű cicikre felesleges venni melltartót (nem bántani akarlak ezzel kedves kérdező), vegyél fel bármit nyugodtan, maximum arra vigyázz, h nagyon ne legyen áttetsző az anyaga...vagy ha épp ez a cél, akkor még szexibb leszel. :P A bimbik megkeményedésével se árt vigyázni...hidegben, stb...persze ha ez se zavar, akkor hajrá! :)
2012. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Látom volt itt vmi balhé, de erről lemaradtam. :)

2012. júl. 31. 18:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért áruld el, hogy döntöttél! :)
2012. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, kérdező lemaradtál arról, hogy van aki valamiért nem bírja elviselni a negatív kritikát, és ezért az egyáltalán nem trágár véleményt is törölteti. De ha ebbe leli örömét, hát soha nagyobb boldogsága ne legyen.

És mindenki hodja úgy a melltartóját, ahogy jólesik neki, és mindenki nézze úgy a nőkön levő melltartókat vagy a hiányukat, ahogyan jól esik neki.

Peace, love, rock and roll!

2012. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Végülis Sport boltban vettem néhány légáteresztő anyagú kényelmes sportmelltartót, ami nem engedi látszani a mellbimbót még akkor sem ha hűvösebb idő van. :))


Ez talán megoldja a problémám. +találtam butikban olyan felsőket, amelyekben "beépített melltartó"-rész van, vagy elől szivaccsal kicsit ki vannak bélelve. Ilyenekre fogok beruházni.

2012. aug. 1. 19:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Na majd, ha szembe jössz, jól megdicsérem, mert jól hangzik! :)
2012. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!