Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan lány még, aki...

Van olyan lány még, aki mindig zoknit hord?

Figyelt kérdés
A barátnőmet semmiképen sem tudom meggyőzni a nőies öltözködésről. Mindig pamutzoknit hord, ebben a melegben is sportcipővel és trapéznadrággal.
2012. aug. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azért öltözködik így,mert neki ez fekszik^^Szerintem ha ő ilyen ruhákban szeretne lenni,hát legyen,biztos idővel még változni fog a stílusa(nem írtad a korotokat,de gondolom még fiatalok vagytok:)De akár elmehettek együtt egy plázába,nézegetni ruhákat, hátha megtetszik neki valami^.^Ha meg nem,hát nem baj :D
2012. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen melegbe az kemény! xD

Hát én sem öltözködöm annyira lányosan, van hogy sportcipőt veszek rövidgatyával és zoknival. De trapézgatyát azért nem.

2012. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az nem lehet, hogy szégyenlős?
2012. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is zoknit és hosszúnadrágot hordok.

Ha szereted és jó vele ne próbáld meg megváltoztatni, mert tönkreteheti a kapcsolatot. Az, hogy együtt menyjetek vásárolni és javasolj ezt-azt jó ötlet. Lehet van abban valami, hogy szégyenlős vagy ilyesmi. Finoman sugallhatod neki, hogy neked mik tetszenek, mit szeretnél rajta látni, de semmiképp ne eröltesd. Ha elmondanád neki, hogy mennyire jól állna neki, tetszene neked szoknyában ruhában stb. lehet, hogy hallgatni fog rád.

2012. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így öltözködöm általában. Kivéve, ha valami kiöltözős helyre kell menni. Pedig már 22 elmúltam.

Hát mit vegyen az ember edzőcipőhöz? Térdfixet? Hát, abban aztán gyönyörű lenne, kb. mint egy cigányasszony... :P

2012. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!