Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ti milyen zoknikat...

Csajok, ti milyen zoknikat használtok?

Figyelt kérdés
írjatok majd légyszi korotokat. Szín, fajta,márka,sima, térd vagy titokzokni,BokaZokni illetve hány pár zoknitok van? Ezekre vagyok kíváncsi.

2012. aug. 24. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én titokzoknit használok :) Nekem van kék,fekete,fehér,mintás,van puma meg van sima kínai és vagy 15 pár zoknim van. 13/L
2012. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

szám szerint nem tudom hány zoknim van


nyárra: titokzokni (halvány babaszínüek rózsszín, citromsárga, kék, zöld, bézs, fehér) kb 10 pár c&a-s zoknik

átmeneti időszakra: fehér bokazokni, kalenji: [link] kb ebből is 10 pár (télen és átmeneti időben

nagyon hidegben: utcára, suliba, vagy csak simán ha kimozdulok otthonról cicanadrág a gatya alá

otthonra térdzokni kb 5 pár színesek, mintásak a kínaiban vettem őket mert máshol nem találtam olcsó térdzoknit (inek fizessek érte sokat ha csak otthonra hordom


ja és van 1 pár kötött zoknim ami nagyon cuki-karácsony napján otthon szoktam felvenni a hangulat miatt


AMÚGY KÉRDEZŐ FIÚ VAGY LÁNY VAGY

15/L

2012. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szinte csak fehér, vagy valami halvány színű bokazoknit használok. Van kb. 20 pár belőlük.
2012. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak: fiú vagyok :D
2012. aug. 24. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

és miért érdekel? de tényleg

ugye egy lánynak nem zokni lesz az ajándék mert úgy ki fog vágni mint macskát sz*rni

EZ CSAK JÓ TANÁCS ÉS NEM BESZÓLÁS

:)

2012. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
JA AMÚGY A 2. VÁLASZOLÓ VOLTAM (UTOLSÓ)
2012. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez már volt ez a kérdés én írtam ki. Ne írj ki olyan kérdést ami már fent van. Használd a keresőt. Üdv!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2012. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 harisnyababee ***** válasza:
100%
Én csak harisnyazoknikat használok. Főleg térdfix, ritkábban bokafix. Nem tudom pontosan, de olyan 40-50pár lehet. Pamutzoknit csak sportoláshoz használok(squash, bowling)
2012. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak hidegebb idoben szoktam zoknit huzni. Nyaron es tavasszal legjobban szetetek mezitlab. Nem szoktam markas zoknit venni. Az egyszeru piaci is megteszi. Szinekbol van mindenfele... Leginkabb fekete, feher, rozsaszin.
2013. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én alapjáraton nagyon nem szeretem a nejlon zoknikat, így amikor csak nem szükséges a cipő miatt, rögtön színes pamut zokni. Van mindenféle színű, mintájú és csak a 100%pamut jöhet szóba. Lehet, hogy ma már térdzokni fogok felvenni, mert elég hideg van.

Egyébként sok lány nem szereti a pamut zoknit és mindig télen is nejlont hord.

25/l

2013. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!