Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a deszkás...

Mi a véleményetek a deszkás cipőről 1 lányon?

Figyelt kérdés
Lányok, de főleg FIÚK! Szerintetek fiús..ha 1 lány deszkás cipőtt hord?? Nektek mi a véleményetek erről??

2012. aug. 29. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Ízléstelen szintúgy, mint a telitalpú dolgok.
2012. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Az,hogy én is ilyen cipőket hordtam a kamaszéveim elején (kb 13-15 évesen),aztán szépen kinőttem ebből a stílusból.Most már egy jó pár éve inkább nőiesen és csinosan öltözök.A deszkáscipő nem túl lányos,ráadásul többnyire csak fiúsabb ruhákkal mutat jól,szóval összességében elég fiús szerintem.


22/L

2012. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézhet ki jól lányon. (persze egy bizonyos korig)
2012. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A deszkás cipő még is mitől néz ki "kínaiasan"? A Converse-nek is van kínai másolata 2-3ezer forintért akkor az is kínaias nem?
2012. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj ne mááár. Hagyjuk az ilyen kérdéseket, ha egy srácnak bejössz, nem fog a cipő miatt dobni. Hordd ha jól esik, csak ne kisestélyivel.
2012. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

"ha egy srácnak bejössz, nem fog a cipő miatt dobni"


Előre bocsátom, nem vagyok sznob, de azért a megjelenés szerintem nagyon sokat számít, pláne egy lány esetében (de egyébként fiúknál is). Én azt vallom, hogy egy nő legyen büszke arra, hogy nő, és ezt mutassa is ki! Külsőleg-belsőleg egyaránt! A deszkás cipő pedig nem nőies, hanem ízléstelen!

21/f

2012. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Szörnyű.

Még a fiúkon is katasztrófális. Szerinted akkor mit szólok ahhoz, ha lányokon van...

2012. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

hát szerintem nem.. :D Én is deszkásabb stílusú vagyok szeretem a tornacipőket most is éppen egy vans Era cipőt rendelek..

És szerintem ha nem "kisestélyivel" veszik fel de nem is fiús ruhával csak egy farmerral meg egy sportosabb lányos pólóval simán elmegy... :D

nekem tetszik. ;)

13/L

2012. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólóhoz. én is hordok deszkás cipőt, de kizárólag csőszárú farmerrel és ízléssel. egy lányon is állhat jól, de csak egy bizonyos korig szerintem. 17 évesen szerintem már én se fogok deszkás cipőt hordani... tény, hogy épp annyira hordok deszkás cipőt, mint magassarkút, de mindkettőt csak a megfelelő helyen és időben. véleményem szerint vedd fel, ha nem érzed magad túl idősnek hozzá, de jól pászísd össze más cuccaiddal, és akkor igen is lehet vele jól kinézni.

14/l

2012. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

szerintem nagyon sexy, de ez csak az én véleményem.

amiben jól érzed magad, abban nagyon jól fox kinézni, mert egyszerűen kisugárzik. sajnálom azokat a lányokat, akik csak magassarkú cipőben, feszülős nadrágban tudnak járni, lenni, ammek ellenére, hogy így kényelmetlenül érzik magukat, de azt hiszik, hogy így szépek. tévednek.

ha egy lány deszkás cipőt vesz fel, lehet, hogy nem annyira "lányos" de ez épphogy erősíti, nem pedig csökkenti a nőiességét.

ráadásul kényelmes is, jó benne lenni. egy jól választott ilyen cipőben kényelmesen lehetsz akár egész nap is. régebben volt ilyen cipőm, úgy 10 éve, de most vettem megint. mert a jobb márkák elnyűhetetlenek, bírják a strapát, a vulkanizált talpúak hajlékonyak, jobban érezni bennük a talajt, bármit. ha mezítláb (igen, zokni nélkül) hordod, akkor még jobb lesz, felszabadultabb érzés, ha nem bántja a lábad persze. egy baj van; nem nagyon engedik felpróbálni a cipőket zokni nélkül, érhető okokból. de van webshop is persze...


28/F

2012. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!