Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a deszkás...

Mi a véleményetek a deszkás cipőről 1 lányon?

Figyelt kérdés
Lányok, de főleg FIÚK! Szerintetek fiús..ha 1 lány deszkás cipőtt hord?? Nektek mi a véleményetek erről??

2012. aug. 29. 15:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
Igen, eléggé fiús, ha egy lány deszkás cipőt hord. :) véleményem róla: szóval, tud ízléstelen is lenni, ahogy azt már mondták (itt gondolok a Pink csőnacir meg a rikító deszkás cipőre!) ha egy lány normálisan öltözködik fel mellé (semlegesebb ruhákat vesz fel mellé: fekete nadrág egyszínű pulcsi :D) akkor szerintem az JÓ! én is ilyen vagyok, és deszkázok is (kezdő szinten) 15/L
2013. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én is deszkás cipőt hordok mert nagyon kényelmes!szerintem egyáltalán nem ízléstelen!én farmer csőgatyával és egy egyszerű nőies pólóval hordom.Akkor lenne ízléstelen ha szoknyával hordanánk, de szerinzem ez nem sok lány fejében fordul meg....xD
2013. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
13/l (előző vagyok)
2013. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A legtobb deszkascipo basic tornacipo extra kenyelmesseggel.en is azt hordok.de azert tud gaz lenni olyanon aki nem is deszkazik
2019. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!