Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám tönkretenni a...

Hogyan tudnám tönkretenni a cipőm hogy kicseréljék? Nem kényelmes de hordtam igy nem vihetem vissza csak ha valahogy szetszedem hogy csinaljam? Hogy garanciálisan cseréljék

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Tönkreteszed - visszaviszed - megjavítják - visszakapod. Értelme nincs. Inkább add el és vegyél egy másikat.
2012. szept. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sehogy, mert bevizsgálják mielőtt javítani kezdenék és akkor kiderülne, hogy nem magától ment tönkre
2012. szept. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jo de megis hogy lehetne tönkretenni? 5 ezer ftos cipő xar anyagbol van nem fogjak bevizsgaltatni ezen a helyen leginkabb cserelnek. A bevizsgalas is 5 ezer.de hogy kezdjek neki a tönkretevesnek milyen eszközzel? Pl a talpat hogy szdhetem ketté vagy mit csinaljak?
2012. szept. 26. 08:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem volt kényelmes akkor vissza kellett volna mindjárt vinni.Hidd el meg tudják különböztetni melyik hiba ered viselésből,rongálásból vagy a gyártáshibás.Arra ne vegyél mérget hogy nem vizsgálják be.
2012. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sehogy. most már késő. én egyszer már megpróbáltam tönkretenni, d erögtön rájöttek
2012. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De mégis mivel és hogylehetnprobalkozni? Te pl. Mit csinaltal vele? Amugy nincs vesztenivalom mert ugysem tudom hordani
2012. szept. 26. 21:14
 7/11 A-c-H-M-E-D válasza:
EEEEMBER nem igaz hogy nem ismered azt hogy kimész valami naon x-treme terepre és ugrálsz meg jól igénybe veszed a cuccost am pedig ha annyira nagyon szét akarod verni de nem tod ideadod és szétverem az fix nekem supra tk socitey után jött egy katonai bakancs és még azt is szét tudtam verni sza cipőszétzúzás ------>én
2012. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Okés pesti vagy?
2012. okt. 14. 10:24
 9/11 anonim válasza:
Ha három napon bellül vagy, akkor kicsertélik, ha nem, akkor fél év gari van rá, és ha az alatt jön szét, csak javítják. Ha az nem lehet, akkor cserélik csak, de hidd el rájönnek, ha mesterségesen teszed tönkre.
2013. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vagy add el, vagy nyeld le, hogy bebuktad.
2013. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!