Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H lehet az h anyukám nem...

H lehet az h anyukám nem ismeri fel a menő cuccokat?

Figyelt kérdés
Valahogy ha bemegyünk egy boltba ő hoz egy dolgot ami elegáns de mégis minimálisan tetszik, de mégis találok egy menőt ami nagyon tetszik. ://

2012. szept. 26. 17:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

A 9-es ezt egy másik kérdéshez szerette volna írni, oda is bekerült :) GOndolom véletlen küldte el ide is.


KÉrdező: azért, mert édesanyád más korosztály.

Szerencsére az én anyukámmal inkább fordítva van - ő kéri ki az én és a húgom tanácsát, ha ruhát választ. Bár mi már valószínűleg idősebbek vagyunk, mitna kérdező...

2012. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Napi szinten változik mi a menő és mi nem... én 25 vagyok de bevallom őszintén én sem ismerném fel egy ruhaüzletben mi a menőőőő. De még szerencse, hogy SAJÁT ÍZLÉSEm van és nem a divatot követem.
2012. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Hé, miért pontoztatok le, amiért azt írtam, hogy az anyukám divatos? ;) Nem vicceltem, komolyan. Szerencsém van, ezért miért kellene lepontozni. (Nem mintha annyira számítana a százalék.) :D
2012. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A magyarázatodból semmit nem értek.

Amúgy meg nem igaz, hogy minden anya rossz dolgokat talál. Az enyém jókat szokott.:) Kikéri a véleményem öltözködésnél, ezért általában tetszik amit felvesz.

De ha vele vásárolok, mindig keresek én is dolgokat, meg ő is, aztán összevetjük, hogy mi az ami szerinte nem nekem való, meg mi az ami nekem nem tetszik.

2012. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

12 - saját ízlésed van? Nahát, mindenki másnak is képzeld.


Gondolom te sem avarból ragasztasz magadnak ruhákat, márpedig, ha nem, akkor úgy is ugyanolyan vagy mint mindenki más. Ennyi.


Ezen a világon mindenki ugyanúgy éli az életét, mindenki ugyanolyan, alapjában véve eszik, iszik, szarik, pisil, lélegzik. Ha egyedi akarsz lenni ezek közül hagyj abba valamit. Igaz akkor meghalsz és hullából is van egy csomó. Hát ilyen az élet.


Ráadásul a legjobb az egészben, hogy divatos "egyedinek" lenni is, de az biztos, hogy azok szeretik hangsúlyozni, hogy nem "tucat" emberek, meg egyediek, meg stb. akiknek valahogy semmi nincs az életükben, amire büszkék lehetnek, csak próbálják másoknak az orra alá dörgölni, hogy van egy ilyen tulajdonképpen nem is definiálható sőt meg sem valósítható dolog és na ők abban nagyon jók.

2012. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert más az izlésetek:D Ha én megyek anyukámmal vásárolni, akkor van olyan, ami mindkettőnknek tetszik, és olyan is, ami csak nekem vagy csak neki. Ez nem baj:D
2012. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy ha pl elmegyek ruhát venni nem azt nézem hogy divatos-e vagy sem.... Kinek hiányzik, hogy szezononként véltogassa a ruhatárát? Mert valljuk be ami most ősszel divatos az jövőre már nem lesz az.
2012. szept. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Már megint lepontoztatok. :D Világosítsatok már fel, légyszi! Nem nekem van öreges ízlésem, hanem az anyukám fiatalos! :D MIÉRT NEM HISZITEK EL???? :DDDD
2012. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor helyezd más megvilágításba, ahogy a 9 es is tette.
2012. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!