Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Milyen gyakran...

Férfiak! Milyen gyakran cseréltek alsónadrágot, trikót, zoknit, inget?

Figyelt kérdés
Mindegyiket csak egy napig hordjátok? vagy tovább is? Inget persze tovább, azt meddig?

2012. okt. 28. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Alsónadrág, zokni: Ezeknél természetes, hogy egyet csak 1 napig hordok.

Trikó, Ing: Ezeknél attól függ, de egy napnál nem hordom tovább őket. Ha meg beleizzadok, akkor természetesen lecserélem, attól függetlenül hogy esetleg reggel húztam tisztán.

2012. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mindent naponta. Az inget miért kellene tovább hordani? Csak kíváncsi vagyok, miért "persze".
2012. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért is "persze" az ing tovább hordása. Amúgy az én férjem mindet naponta cseréli, szép is lenne, ha nem így lenne. Akkor már valószínűleg nem lennénk házasok.
2012. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Zokni: naponta cserélem

Alsónadrág: naponta kettő. Minden reggel új alsónadrágot veszek fel, ahogy este a zuhanyzás után is

Trikó: nem hordok, nincs is

Ing (nem az öltönyhöz való): attól függ. Ha kicsit hűvösebb időben pólóra veszem rá, akkor 2-3 naponta, ha magában viselem, akkor naponta cserélem

Öltönyhöz való ing: egy napig hordom

Póló: naponta cserélem


29/F

2012. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. Megválaszolom Nektek az inges kérdést. A kérdező gondolom nem az öltönyökhöz illő ingekre gondolt, hanem a manapság divatos kockás, csíkos, stb. ingekre, amit a férfiak egy része úgy hordja (inkább a fiatalok), hogy egy pólóra veszi rá. Ebben az esetben szerintem felesleges naponta cserélni. Más kérdés, ha az embernek a munkája miatt kell inget viselni. Azt természetesen naponta illik cserélni. Én mérnök vagyok, de szerencsére a munkahelyemen a póló, a farmer és a sportcipő is elfogadott viselet. Egyedül a rövidnadrág és a nyitott lábbeli (papucs/szandál) tiltott.
2012. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
Hát, a felsőruházat pont olyan koszos lesz egész napos hordás után, mint a póló, ami alatta van. Ha csak abba gondolok bele, hogy elmegy az ember wc-re naponta többször, utazik a buszon, hozzáér az ing mindenhez és mindenkihez, ételszagú lesz kajálás közben, de ha nem is ételszagú, akkor "viselt" szagú. Ti hogyan csináljátok, hogy az ing alatt lévő pólóba beleizzadtok egész napos viselés után, de a rajta lévő ing tiszta és illatos marad? :-)
2012. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Alsonaci htkoznap naponta hetvegen 2 naponta zokni naponta ing minden nap másikat veszek de nem mossuk ki 1 het mulva ugyanazt felveszem havonta mossuk kb nadrag 1 honapig is jo
2012. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hogyan csinálom, de nekem az ingem még harmadik nap is öblítő illatú szokott lenni, ha pólóra veszem rá. A mosdóban nem azt használom vécépapírnak, se törülközőnek, így nem értem mitől lenne koszos? A cégnél mindenki az elvárt módon használja az illemhelyet, amit rendszeresen fertőtlenítenek is. Kocsival járok dolgozni, de néha busszal is, errefelé azért még takarítják a járműveket (nem Budapest). A céges étteremben ebédelek, ahol a sarki kifőzdével ellentétben nincs ételszag. Engem megtanítottak evőeszközökkel enni , így nem lesz ételfoltos se. Klimatizált irodában dolgozok, így csak nagyon ritkán izzadok. De ez ellen is lehet védekezni rendszeres tisztálkodással és megfelelő kozmetikai termékekkel. Ennyi erővel a nadrágot, a pulóvert és a kabátot is lehetne naponta cserélni, hiszen az is hozzáérhet bármihez a mosdóban, autóbuszon, illetve az is ételszagú lehet...
2012. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%

8-as:

Igazad van, tényleg nem kellene wc-papírnak használnom az ingemet, és akkor nyilván nem lenne gond. Sőt, fertőtlenített buszon kellene utaznom, valamint rendesen kellene tisztálkodnom, értem ezt is. De mivel kakaszagban dolgozok, az ingemmel törlöm a seggem és nem tisztálkodok, érthető, hogy egész napos hordás után nem érzem az öblítőszagot. Köszönöm, hogy megvilágosodhattam. :-)))

2012. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8: hidd el, vannak is, akik cserélik minden nap a nadrágot. Például én. Nem tudnám kétszer egymás után felvenni ugyanazt a nadrágot. Az ember leül benne sok helyen, tömegközlekedési eszközön, nyilvános helyen, étteremben, plázában, moziban, bárhol, ahol előtte már millió ember ült, ki tudja mennyire tiszta ruhában. Én ahogy hazaérek a ruháim tetőtől talpig repülnek a szennyesbe. Számomra ez a normális. Abban a ruhában, amiben kint leülök a koszosabbnál koszosabb helyekre nem ülök rá a saját ágyamra vagy ülőgarnitúrámra. Ha vendéget várok, általában valamit ráteszek a kanapére, ha más nem, párnákat, ők pedig automatikusan azokra ülnek.
2012. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!