Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjön szexisen...

Hogyan öltözködjön szexisen egy kicsit duci nő?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, fél éve szültem. Nem vagyok dagi, csak kicsit vastagabb lettem itt-ott. Szóval megnőtt a "térfogatom" :D Szeretnék újra szexisen öltözködni, de nagyon bizonytalan vagyok, nem tudom mi áll jól. Nem szeretnék melegítőnadrágos-lógópólós anyuka lenni. Mit vehetek fel?
2008. máj. 23. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami nagyobb azt takard el, de a melled is nagyobb lett gondolom, azt meg tedd ki. Pl. egy hosszúnadrág, és egy szűk rövidújjú poló, ami a hasadon végig leér, nincs kint a hasad, de mélyen dekoltált. Még megdobhatod egy magassarkúval is. + egy kis enyhe smink. És máris nőiesebb lettél
2008. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a miniszoknyát felejtsem el? Pl. a Popdarálóban szokott lenni az egyik énekes csaj, aki kissé teltebb mindenhol, na kb. olyan testalkatom van most, és az a csaj általában tök szexisen van öltözve, és mégsem az jön le róla, hogy egy merő ízléstelenség, pedig látszik, hgoy nem vékony. Persze ott a stylist, de nekem nem, és nem tudom eldönteni, mi áll jól, és mi röhejes.
2008. máj. 23. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A popdarálós csaj jó példa, nekem nagyon bejön. Most is épp őt nézem.
2008. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy erősebb testalkatú csaj vagyok. Mindenhol van mit fogni. Az elmúlt pár hónapba kicsit megnött a hasam, ezért olyan felsőket veszek, amelyikeknél a has részen bővebb viszont nagy a mellnél a kivágás. Nagyon hatásos. Egy nadrág hozzá és egy magassarkú és döglenek a pasik. A miniszoknyát is ilyen felső mellé ajánlanám, mondjuk azt te látod h mennyire erős a lábad. Ha nem annyira vastag akkor bátran húzz szoknyát, ha kicsit vastagabb a lábad, húzz hozzá sötét harisnyát.
2008. máj. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is vaskosabb vagyok a kelletenel de aranyos.

Vekony derekam, a magassagomhoz kepes nagy kerek cicim es fenekem van - jaj hogy utaltam ezt jo sokaig! Az igazi osanya tipus az enyem.

A pasik szeretik, nincs gond...

Nagyon egyetertek az elottem szoloval. Ha a hasadon maradt valami nehogy felvegyek szuk felsot! Mert a kibuggyano felesleget hangsulyozod ezzel a melltartocsikrol a hatadon nem is beszelve - ami hat valljuk be nem szep latvany.

Nagyon praktikusak a nyari karcsusitott kisingecskek. Illenek mindenhez farmer, vaszongatyo stb...

Apol es eltakar ugyanakkor format ad es szep dekoltazst.

2008. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most amúgy nagyon divatos a mell alatt bő felső, mellben húzott - pont ilyen kell neked is. Nem kell hogy zsák legyen rajtad, de ne legyen szűk a felső. A nadrág lehet szerintem szűkebb. Vegyél olyan szoknyát ami (szintén) lefelé bővül, ne egyeneset vegyél. Olyan is jól állna amin sok a toldás, kisminta, hímzés, stb, nem teljesen homogén. Ez is divatos mostanában, úgyhogy tuti fogsz találni magadnak szexi cuccokat:)
2008. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!