Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi most a divat? 15éves srác...

Mi most a divat? 15éves srác vagyok,183cm magas 85kg. Milyen haj, ruha, öltözködés most a divat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

figyelj. ne aszerint nézz ki mint amit a divat diktál.

legyél az aki lenni akarsz

hidd el, így csak pózernek fognak hinni

most ha azt mondanám hogy az a divat hogy szétlövöd magad droggal, felnyalt hajad van, diszkóba jársz, iszol, cigizel, márkás ruhákat hordasz [Retro gatya kb 30 ezer ft, zara felső 5 ezer forint konverz cipő 17 ezer ft ] akkor legyél ilyen, mert ez a 'divat' szerintem szánalmas egy 17 éves lány

2009. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Szűk farmer, rózsaszín póló, zselézett szőkített rövid haj, converse cipő.


Te is fiam, menj csak a többi birka után...

2009. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az az igazi divat (legalábbis nekem az tetszik) ha valaki nem követi a divatot, hanem laza ruhákban jár, csak ami úgy megtetszik neki, mondjuk a kockás elég király :D meg mondjuk converse-je lehet :D éés hosszabb haja van, ami kicsit belelóg a szemébe :)
2009. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok 15/L
2009. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem a legnagyobb hóditás manapság a laza hiphop dezska stílus az ien szépfiu gyerek gáz... cipő:deszkás Vans,DC,Etnies stb. felsők : laza nem feszülős egyszín mintás... nadrág: ne cső gatya ien egyenes szárú táska még háti ajánlott övtáska +saapka ennnyi én csaj vagyok és amikor ilyen paiskat látok na arra beindulok ez az ideálom és szerintem sok más lánynak is...
2009. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

ja és előző vagyok ehhez viszont azis kell h ne csak iennek tűnj hanem meglegyen az életérzésed zene téren

pl hallgass kilakikittett norba bankos kb ezek ha nem vagy ilyen akkor meg ink hagyd ezt a stílust...

2009. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
úgy látom a 15éves lányoknak az ien jön be..XD én is az vaok,és pont ezt akartam írni mint az előző XD ^^
2009. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

pontosan.:)

de azér divatdeszkás pl ne legyél sztem

2009. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jaja én irtam a deszkás cuccokat és ha csak divat.. akkor semmi értelme ennek érzésből kell jönnie...
2009. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ilyenkor döbbenek rá mennyire más a magyar "hip-hop" mint a külföldi, deszkás cipő :D nem is hip-hopos :D meg bankos, norba...

én is hip-hopos vok de nem hallgatok ilyeneket, és kb úgy öltözök mint a külföldi R&B/Hip-Hop zenészek, egy kis egyediséggel fűszerezve :D és átérzem a stílust is, csak nem ezt a magyart...:S meg külföldön ez jön be a csajoknak is :)

2009. aug. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!