Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért velem szívoznak mostansá...

Miért velem szívoznak mostanság ezek?

Figyelt kérdés
A cigányok a suliban kb. 1 és fél éve amióta az én osztályomba buktak folyamatosan szivatnak valamivel egyszer a zoknim nemtetszik nekik pedig normális szurke zokni volt a chars vogelle uzletben vettem vagy volt hogy a tornára való melegítommel volt bajuk ami f and f-es volt de sztem nincs semmi baja normális melegítonadrág az alján volt olyan osszetartós pánt hogy ne álljon mindenfelé gondolom tudjátok mirol dumálok vagy volt hogy a cipommel volt bajuk pedig normális adidas cipo volt szóval elegem van beloluk.Ha ebben az évben nem buknak szerintetek váltsak sulit 12 éves fiu vagyok...nem értem vagy csak irigyek?

2013. jan. 1. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szólj az anyukádnak, apukádnak, és az osztályfőnöknek. Ez nem árulkodás, az ilyen mocsok g*cik ellen sajnos nem lehet semmit tenni, teljesen megfélemlítik a rendes, dolgos magyarokat.
2013. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De szerintetek bennem lehet a gáz?
2013. jan. 1. 17:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, ezek mindenkibe belekötnek. nekem is már párszor beszólogattak az utcán. sőt még olyan is volt, amikor egy kis cigány - kb. 10 éven aluli ! - próbált fejbe vágni műanyag üveggel, amikor bicikliztem... és egyiket sem ismertem, nem láttam még életemben soha... 17 /L
2013. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, azt még hozzá teszem, hogy egyik sem volt egyedül, mert akkor nem nagy a pofájuk... csak ha csoportosan vannak...
2013. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szólj az osztályfőnöködnek!Utána meg sz@rd le őket nagy ívbe,tégy úgy,mintha ott sem lennének.Nem veled van a baj, ezek ezt csinálják.

Valahogy eltudom képzelni,bödös kancigányok primitíven vihorásznak a kisebbeken...Szard le őket,nevess te is magadba, hogy 50-es IQ-val nagyon rajok lehetnek...

Szebb jövőt!

2013. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak magukkal mit kezdeni ezek az undorító romák.
2013. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én is azt várom hogy megbukjanak mert amíg nem voltak itt szépen elvot az osztály és megjottek és kezdték ketten szítani a hangulatot a két kis riban.c
2013. jan. 1. 17:44
 8/13 A kérdező kommentje:
elvotak helyett elvoltak xd
2013. jan. 1. 17:45
 9/13 anonim ***** válasza:
várj, ezek lányok?
2013. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen de csak az eggyik szívózik legalábbis velem 1x-szer
2013. jan. 1. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!