Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért velem szívoznak mostansá...

Miért velem szívoznak mostanság ezek?

Figyelt kérdés
A cigányok a suliban kb. 1 és fél éve amióta az én osztályomba buktak folyamatosan szivatnak valamivel egyszer a zoknim nemtetszik nekik pedig normális szurke zokni volt a chars vogelle uzletben vettem vagy volt hogy a tornára való melegítommel volt bajuk ami f and f-es volt de sztem nincs semmi baja normális melegítonadrág az alján volt olyan osszetartós pánt hogy ne álljon mindenfelé gondolom tudjátok mirol dumálok vagy volt hogy a cipommel volt bajuk pedig normális adidas cipo volt szóval elegem van beloluk.Ha ebben az évben nem buknak szerintetek váltsak sulit 12 éves fiu vagyok...nem értem vagy csak irigyek?

2013. jan. 1. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled. Valószínűleg nincsen jobb dolguk, mint cseszegetni a másikat.
2013. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha lányok, akkor tényleg nem érdemes foglalkozni velük:) bántani gondolom akkor úgysem fognak, a beszólogatást meg megunják ha leszarod! nyugi, jobb lesz!
2013. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
engem nem bántanak mert apám elég nagy uzletember és egyszer nagyon keményen beszóltak neki és hívott embereket és a vityillójukbol kifustoltettte oket szoval egyszer probáljon meg hozzám érni aztán nagyon meggondolhatja :D
2013. jan. 2. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!