Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha hogy tetszik nektek?...

Ez a ruha hogy tetszik nektek? 20 féle színvariációban meg lehet vásárolni, egy webshopban.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 4. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Ha jó alakja van valakinek, akkor szépen kiemeli.
2013. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Téged fizetnek a reklámért (mert akkor engem is ajánlj be), vagy tiéd a webshop?

A ruha nem olyan rossz, de a modell... uhh, még mindig ellenszenves feje van. Rossz ránézni.

2013. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Éppen az hogy ez karcsúsítja az alakot. Én ezt megvenném.
2013. jan. 4. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2013. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó, csak mondjuk inkább a kék árnyalataiban
2013. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerű, átlagos. Ha ezt a ruhát veszed fel, akkor nem fogsz kitűnni a tömegből, de azért beégni se fogsz vele, mert nem olyan szörnyű.
2013. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a modellnek iszonyat proli feje van, de a ruha maga ízléses, nem közönséges.


az külön jó, h több szín is van belőle, én türkizzöldet vennék, ha olyan alakom lenne, amivel nem mutatna röhejesen ez a ruha :)

2013. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép, nekem tetszik. Bár nem igazán vagyok oda a félpántos ruhákért. Jobb lenne szív alakú dekoltázzsal, vagy ilyen középen megcsavart megoldással úgy még jobban tetszene.
2013. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem lévő válaszolóval, szív alakú dekoltázzsal sokkal jobb lenne!

Egyébként nem rossz, jól állhat a kiscit teltebb nőknek is (hacsak nem a rövidsége miatt), az átlós csíkozás slankít. Nem tudom, milyen színekben van még, de valahogy ez a rózsaszínes nekem nem az igazi.

2013. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is jobban tetszene kékben. :))
2013. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!