Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek jőnne be? Fenékig érő,...

Kinek jőnne be? Fenékig érő, szőke haj, bőrgatya+dzseki,30X, férfi. Ui:nem vagyok rocker. Csak egy motoros.

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a hosszú haj férfiaknál nem tetszik,a többivel nincs gond.
2013. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 evelin91 válasza:
képet :P
2013. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem igazán "jőnne" be, nem csípem a hosszú hajú pasikat és a bőrgatyát, a 30X (30*10=300)meg egy kicsit sok, nem? :D
2013. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kép nélkül nehéz


nekem "bejőnne" a szőke hosszú haj, ha szépen ápolt, egészséges


láttam egyszer egy ilyen pasit a metrón, iszonyú szép volt a haja, tökre irigykedtem. hosszú bőrkabát volt rajta, nagyon tetszett. de normális feje volt, és ápolt volt. egyébként nem annyira pereferálom ezt a típust, de ez kivétel

2013. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, talán, ha az arca is tetszik meg minden egyéb rajta. A hosszú haj szerintem nagyon szexi a pasikon... persze csak ha ápolt, szép.
2013. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom a hosszú hajat pasin. A bőratyát, és a bőrdzsekit szintén (csak nem egyszerre). A két kis bökkenő, hogy 13 évvel fiatalabb vagyok nálad, és rockzenét hallgatok.
2015. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!