Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy rocker legyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A rock zene viszont nincs ellenükre. Nem szeretik ha feketére festem a körmöm vagy bandás pólókat veszek fel. Viszont én így érzem jól magam. Anyám szokta mondani, hogy öltözzek fel normálisan de nekem így tetszik.

Nem vagyok az az igénytelen, zsíros hajú, ivós, cigizős rocker. 14 éves lány vagyok. Akik átestek ilyenen vagy segítenek várom a válaszukat. Ti mit tettetek?



2013. febr. 22. 18:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha azzal foglalkozol, hogy mit engednek a szüleid, vagy mit nem, akkor nem is vagy igazi rocker. :D

Ha szereted a rockzenét az a lényeg a többi csak külsőségek, amik gyakran változnak egy ember életében a rockzene a lényeg, hidd el.

Abba jársz amiben akarsz nem ettől függ a rockerség.

2013. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
hehe azt tudom :)
2013. febr. 22. 19:12
 3/29 A kérdező kommentje:
köszi a választ ^^
2013. febr. 22. 19:12
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból nagyon az süt le, hogy te divatból akarsz úgy öltözni... Ha igazán rocker vagy, azt nem feltétlen csak ruhával tudod kifejezni, annak jelentenie kell valamit belül is. De a te leírásodból úgy tűnik, hogy te magad is egy időszaknak kezeled ezt, amin majd áteshetsz... Hát ez hülye hozzáállás és jobb is, ha nem öltözöl úgy akkor.
2013. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Hát én 11 éves koromban kezdtem rockerré válni, nem kértem engedélyt rá, ez a lényege, a lázadás, stb. Ha neked az a fontos hogy ki mit gondol és mit vár el tőled akkor nem leszel igazi rocker, csak egy rock zenét hallgató átlagos lány. Szóval öltözz úgy ahogy akarsz, akkor is ha az nem tetszik másoknak.
2013. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, igaz én 15 vagyok, és mostanra mondhatni megszoktak :D Hogy őszinte legyek, én nem érzem, hogy a lázadásról szólna a dolog.

A zenét amit hallgatok esküszöm még szeretik is, anya néha bejön Green day-t hallgatni. Öltözködésben meg szerintem örülnek, hogy van egyéni stílusom, és nem az a leggingses mellkidobós-pólós típus lettem ombre hajjal :D

Még a bakancsba is belementek, tetszik is nekik, igaz nem egy acélbetétes a drágaság, egy Martens. Meglepő, mennyi felnőtt hordta anno, sok barátnőm apukája ismert rá. :D


A ruhákról annyit, hogy ha apa megkérdezi, miért hordok fiúpólókat, akkor szembesítem, hogy a női szabás nem olcsó mulatság. :D



Ez rendes hosszú lett, bocsi. :)

15/L

2013. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a rock zene, meg a "rockerség" régen még a lázadásról (is) szólt!

elég szomorú, hogy a mai tizenévesek ezt (1) divatból csinálják (2) anyuci apucitól írásos engedélyt kérnek hozzá.

EZ GÁZ.

Én nem igazán törődtem azokkal akik belepofáztak, bár a szüleim igen hamar túlestek rajta, a suliban az ostobenko tanarak folyton nyavalyogtak. Mintha közük lett volna hozzá... ez alkotmányos emberi jogom, hogy úgy nézek ki ahogy akarok. Ha emiatt intőt adnak megyek az ombudsmanhoz.

Nem kell folyton a többi emberrel törődni. A szüleid se fognak emiatt kitagadni vagy ilyesmi (max ha nagyon hülyék).

2013. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Hát én srác vagyok, 18, rocker, gitározok, mégse verem nagy dobra, sőt, nagyon távol áll tőlem, hogy acélbetétes bakancsot vegyek, vagy valami ismeretlen banda pólóban feszítsek.. Még egy jó banda, pl green day-es póló elmegy buliba, de csak úgy nem



Amúgy szerintem taszító, ha egy lány full "rocker"-ben öltözik > minden fekete, bakancs, előnytelen ruhák, szegecses csukló/nyak pánt, viszont ízlésesen is meg lehet oldani simán..


Rajtam kb annyi látszik, hogy inkább szürke pólókat hordok, farmerből sem színeset, fekete kabát, de semmi túlzás


Még annyit, hogy igen van akinek jól áll, de elég ritka, és inkább férfiaknak

2013. febr. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nos köszi annak aki értelmes választ írt. Nem én ezt a stílust nem divatból csinálom csak, rock zenét hallgatok és ehez párosulnának a ruhák is...
2013. febr. 23. 08:00
 10/29 A kérdező kommentje:
szal kifejtem újra, értelmesen megfogalmazva. Én így érzem jól magam, feketében és ezt nem nézik jó szemmel. A feketét, bandás pólókat. És ne gyertek azzal, h divat rocker vagyok mert nem.
2013. febr. 23. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!