Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vettem a hervisben egy...

Robb19 kérdése:

Ha vettem a hervisben egy converse cipőt és az van bele írva hogy made in vietnam de a belsejébe a talpán benne van hogy converse meg kívül is meg a hátúlján is akkor az eredeti?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy eredeti. Csak tudomásul kell venni, hogy akármilyen sok pénzt adsz egy cipőért, ruháért az bizony kínai :). illetve a te esetedben vietnámi. A nagy márkák már mind-mind a Távol-Keleten dolgoztatnak, mert olcsóbb.
2013. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, hogy rosszul érezd magad, de azért tudd, hogy a márkás cipőket is 1 dollárért állítják elő. :)

De azért nagy valószínűséggel eredeti a cucc.

2013. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen, eredeti. Az enyém is vietnámi. Szóval biztos, hogy eredeti.
2013. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy mennyiért vetted? Csak mert én is szeretnék venni, és gondolkodok a Hervisen is...
2013. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Külföldön vettem, úgyhogy nem tudom pontosan. Kb. 20000 Ft körül volt az ára. De megérte, mert gyakran hordom és nem is látszik rajta, hogy használt.
2013. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

17ezerért vettem .

Köszönöm a válaszokat!!

2013. márc. 9. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
igen eredeti, az enyémet a barátnőm hozta amerikából és abban is vietnám van. Igaz ott valamiért olcsóbb, a sima egyszínűeket adták átszámítva kb 7000 ft-ért és az a vicc, hogy eredetiek, sportboltban lett véve. Hogy nálunk miért 18-20 ezer nem tudom. Bár ott minden ilyesmi olcsóbb...
2013. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!