Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kigyóbőr táska kibolyhosítja...

Kigyóbőr táska kibolyhosítja a ruhákat, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Van egy szép pitonbőr táskám. Pikkelyes, és a kis pikkelyek picit érdesek, a végük picit fel is hajlik. Viszont, rájöttem, hogy a mostanában nekem gondot okozó probléma, hogy minden ruhám kibolyhosodik, emiatt van. Mit tehetek ez ellen? Mivel kezeljem? Nagyon szép és drága táska, könnyű és jó a fazonja is,jó lenne újra hordani.
2013. ápr. 11. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene döglött állatokat magadon hordani...
2013. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne hordj ilyen ocsmány cuccokat. fúj :S
2013. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ki is dobom a kukába :-))


Ez a legjobb megoldás! Akkor aztán tuti nem bolyhosodnak tőle a ruhák:-))


Valami érdemi segítség esetleg van?

2013. ápr. 11. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Van. Vegyél kígyóbőr ruhákat, és az nem fog bolyhosodni. Képes voltál kifizetni pénzt egy táskára, ami egy érző lényből van, és amit megnyúztak csak azért, hogy az ilyenek hordják, mint te? Szánalmas.
2013. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most ez komoly, hogy itt ilyen moralizálás megy?

Ezek szerint nektek egyikőtöknek sem volt soha az életben bőr cipője, kesztyűje?

Na ne vicceljetek.

Ha valaki, akkor én környezetvédő és állatimádó vagyok, ne de nem gondoljátok, hogy ez így működik?

Köszi a jótanácsokat.

Azért átnézném a ruhatáratokat, hány állati eredetűt találnék közöttük.

Ja!!! És húst se egyetek! Mert megöltek egy állatot, hogy ti jóllakjatok!

Ja, és növényt se egyetek! AZok is érző lények, s megölik azért, hogy ti jól lakjatok...

ezt a naivitást....

2013. ápr. 11. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Naiv te vagy kiscsillag, azt hiszed, hogy egy állatból készült táskával máris "mádám" vagy. :) Csak nézz meg egy videót, hogy ezekhez a táskákhoz és ruhákhoz mégis mit művelnek az állatokkal(megsúgom, sokat élve nyúznak meg). Ja, és én nem eszem húst. :) Hordjad, amivel akarod, ha bírja a gyomrod.
2013. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyébként van egy érzésem: több kérdést és választ is elolvastam itt a fórumon, legyen az műköröm szett vagy bármi- szinte minden esetben támadó, bunkó, lealázó hozzászólások érkeztek.

Ha műkörömkészletet akar valaki venni, akkor azért vagdalkoztak vele, hogy mit hisz, attól jobb nő lesz? Ha én táska után kérdezek, akkor azt hiszem, hogy attól leszek madam stb.

AZ az érzésem, hogy sokan csakis azért jönnek ide a fórumra, hogy saját belső feszültségeiket valakin kiadhassák. Ha te békében vagy magaddal és a világgal, akkor el tudod fogadni azt olyannak, amilyen- mégha vannak emberek, akik bőrtáskát vesznek és nem műanyagot (a műanyag táskákat meg Kínában pár centes órabérért gyerekek készítik, akik rákot kapnak a vegyi anyagoktól -de ezekbe már kár belemenni), és vannak nők, akik zselés lakkot szeretnének, s hajlandóak megtanulni, otthon megcsinálni.

Azoknak, akik azért jönnek az oldalra, hogy másokat támadjanak, vagdalkozzanak, azok picit nézzenek magukba és kérdezzék meg önmaguktól: komolyan gondolom, hogy ettől meg fog változni a világ? hogy én névtelenül itt egy fórumon vádaskodok, ha valaki bőrtáskát vesz? Ettől másképp fogja gondolni???

Ha meg valaki aktivista, akkor tudok egy jobb módszert: ne névtelenül, a gyakorikérdések -ben gusztustalan megjegyzésekkel próbáljon meg változtatni az emberek gondolkodásmódján, hanem menjen el, és csatlakozzon egy állatvédő egyesülethez és tegyen is azért, hogy ne használjanak állatbőrt a divatcikkekhez. Hozzátenném, hogy ez egy olyan nagy gépezet, hogy nem sokat fogsz elérni vele, ha már a híres Bridget Bardot-nak sem sikerült.

De ennek, így semmi értelmes sincs.

Viszont kaptunk egy csodás korképet a magyar társadalomról.Egymást folyamatosan lecsesző, vagdalkozó, ideges, türelmetlen, a bőrükben és a világban magukat rosszul érző emberek feszültsége az egekben.

Sajnálatos.

2013. ápr. 12. 11:40
 8/8 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy mit nem bolyhosít ki, de nekem is van AZT HISZEM, HOGY VALAMILYEN KÍGYÓBŐR táskám.

Pont ilyen érdes az enyém is.

Igaz én még sosem hordtam, csak megkaptam és van.

Viszont engem azok a kommentek amiket kaptál cseppet sem hatnak meg mert én utálom a kígyókat. :-)

Az után akartam utána nézni, hogy vajon eredeti lehet-e?

2015. máj. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!