Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lányról és az öltözködéséről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 12. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Kövezzetek meg, de szerintem jól teszi hogy így felvállalja magát. :) Bár (ha csak nem beteg, mert akkor elnézést) tehetne a fogyás érdekében.
2013. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A lány,az nagyon érdekes...Biztos sokat tölt a sminkeléssel.

A többi,ami rajta van,meg hát nem tetszik,de nem is bámulnám meg,mert ronda.

Olyan nekem semilyen.

És még szerencse,hogy tanultam angolul,így le tudtam olvasni,amit írt magáról.

2013. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
22 évesen, ilyen súllyal így öltözködik. Inkább mondanám rá, hogy nagyon is tisztában van a külsejével és az emiatt érzett negatívumait így kompenzálja túl. Több fotóját megnéztem, de sehol nem mosolyog úgy igazán, szívből jövően. De talán neki egyszerűbb ebbe az álomvilágba menekülnie.
2013. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem borzasztó cuki :) Nagyon aranyos és egyedi stílusa van, imádom a hajszínét. Nagyon szép lány.
2013. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon ronda, de legalább stílusa van. Ami manapság igen ritka.
2013. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Látszik rajta, hogy elfogadta magát és jól érzi magát a bőrében. Példamutató. (: (Most vonatkoztassunk el attól, hogy egészségtelen túlsúly, blabla.)

A ruhák nekem nem tetszenek, de ez csak a saját véleményem, ettől függetlenül nagyon ügyesen válogatja össze a szetteket, nagyon stílusos.

24L

2013. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

a stílusa nem olyan rossz, de ő már tényleg az iszonyat aránytalanul kövér kategória. egy ekkora testen egyetlen ruha sem áll olyan jól, mint egy kicsit formásabb kiadású lányon.


mondjuk az becsülendő, h nem fekete sátrakban jár éjjel-nappal, viszont ha én így néznék ki, tuti, h mindent megtennék, h fogyjak.

nekem olyan 44-46os ruhák kellenek, ahhoz képest, h túlsúlyos vagyok, teljesen jól érzem magam, tudok szépen öltözni, szerencsére ebben a méretben még elég nagy a kínálat.

2013. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát stílusa van,de szerintem ez már az iszonyat kövér kategória... Meg az a hajszín...
2013. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, hogy felvállalja a stílusát. Mert mit kéne csinálnia? Átlagos ruhákban stílus nélkül sem lenne szebb/nézne ki jobban. Sőt. úgy sokkal rosszabb lenne. Azt gondolom, hogy becsülendő, hogy bátran felveszi azt ami neki tetszik.
2013. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon csúnya, a szemüvege az borzasztó, meg nekem az öltözködése se tetszik. de legalább van stílusa, végülis nekem az emó se tetszik. de az a léyeg, hogy jól érzi magát a bőrében és annyi.
2013. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!