Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit vegyek fel?...

Szerintetek mit vegyek fel? Hogy öltözködjek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szimpatikus nekem. Nem tudom, hogy hívjam fel magamra a figyelmét. Mit húzzak fel? Persze volt már mikor engem nézett, de én dióta folyton elkapom a tekintetem...na mindegy. Szóval; Mit csinàljak??

2013. ápr. 13. 08:13
 1/4 randomgirlLOL ***** válasza:

Nyilván fontos a külső megjelenés, hogy felkeltsd a figyelmét, aztán utána alakuljanak a dolgok, érted, de gondolom tudod, hogy a ruha nem minden. Nem tudom, milyen a stílusod, és egy fiú kedvéért ne is változtass ezen, mert ők inkább a természetes, magabiztos lányokat kedvelik főként, és ha nem adod magad, nem biztos, hogy egyből bejössz neki - szerintem.

Milyen a stílusod? Nőies? Egy fontos: ne válj közönségessé. Maradj a jó ízlés határain belül, de nyilván ne rikító színű ruhákkal hívd fel a figyelmét. :D Ezt gondolom mondanom se kell. Egyszerűen legyél csinos, kicsit sminkelhetsz is, a hajadat is variálhatod, hogy hogyan keretezze az arcod, hogy kiemelje az arcod. Merj egyedi lenni! :) A különleges, egyedi ruhadarabokat pedig kombinálhatod mai divatos dolgokkal is.

Elnézést a hosszú válaszért. xD

2013. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alegfontosabb, hogy egy fiú miatt nem szabad eldobni a saját stílusod. Hagyd, hogy azért szeressen meg aki vagy, ne azért, ahogy kinézel! Nyilván fontos, hogy maradj az ízlésesség határain belül, ne vidd túlzásba a sminket és ne legyél túl kirívó. Variáld a frizurád egy kicsit, az öltözéked meg hagyd meg olyannak, amilyen most.
2013. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi annak aki segített.

Stílus: szeretem a hippis ruhákat is de nem vagyok az. Néha meg úgy nézek ki mint egy papagáj. Nem baj, szerintem ez a szép. :D

2013. máj. 4. 08:55
 4/4 anonim válasza:
Kihívó ruhát,de azért ne annyira..
2017. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!