Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is rossz ha egy...

Szerintetek is rossz ha egy nő férfiasan öltözködik (Converse, farmergatya)? Csajok miért hordtok még huszonévesen is nőietlen, férfi ruhákat?

Figyelt kérdés

Külföldön voltam 1 hónapig, ott kb minden nő aki kimegy az utcára úgy néz ki mintha most jött volna le a kifutóról! A tizenéves lányoktól kezdve az babakocsit tologató 40-esekig mindenki.

Ultramagas tűsarkú, miniszoknya, tökéletes lábak, fekete ruhák, divatos táskák, napszemcsi, tökéletes frizura, stb

Kb 1 hónap alatt 1 nőt se láttam Converseben :D és olyat se nagyon láttam h valaki pattanásosan, zsíros hajjal feszít amúgy állítólag "igényes" létére!


Itthon meg már az is nagy szó, ha valakin feszül valamennyire a farmer, és nem lógós, mint a deszkás fiúkon. Ezentúl a farmer+tornacipő párosítás a legízléstelebb ruha amit nő magára tud aggatni. (persze ha nem épp a konditerembe igyekszik, na de nézzétek meg, ilyen nőkkel van tele a belváros, egyetemek, de még munkahelyre is ezt veszik) Ez egy FÉRFI ruha, miért hordjátok lányok? A fiúk se hordanak miniszoknyát...


Ti mit gondoltok erről fiúk lányok? Most amúgy nem a tinikre meg a kislányokra gondolok! Ők hoprdhatnak ilyen ruhát. De másoknak nem rossz, h ilyen kislányosan öltözködnek?

Miért van ennyi slampos nő, ha amúgy pénzük van, mert mindenki Iphone-al rohangál kb? Meg amúgyse hiszem el h drágább egy normális nőies ruha mint egy 16 ezres Converse, ami szét is megy meg minden baja van.


2013. máj. 6. 18:13
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Én tizenéves vagyok, de gondolom azért mert kényelmes.
2013. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
92%
Hozzátenném, hogy farmerban és converse cipőben is nézhet ki jól egy nő. Attól, hogy abban van, nem jelenti azt, hogy nem igényes.
2013. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 Andii1 ***** válasza:
100%
nem az öltözködése miatt lesz férfias.. kényelmes viselet.. "pattanásos" bőrről nem tehet.. ápolni kell ,de az a korral jár.. ne mondd már h külföldön nincsenek tinik.. ;)
2013. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
79%
Mi a fenét zavar az téged, hogy ki miben jár??? Közöd??
2013. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
93%
én már megfordultam Európa számos országában és milyen érdekes, hogy legalább annyi Converse cipős, farmernadrágos lányt láttam mindenhol, mint itthon ;)nem igénytelen, csak kényelmes. Bár te gondolom fekete Gucci ruhában, Jimmy Choo magassarkú szandálban meg Prada táskában a kezed hajlatában vonulsz végig a városon... Ami ugyanúgy lehet "igénytelen", ha minden szar rád van aggatva, ami össze sem passzol.
2013. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Suliba én is farmert, pólót és tornacipőt hordok, mert kényelmes. Nem látom értelmét tűsarkúban imbolyogni sulitáskával.
2013. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

"Bár te gondolom fekete Gucci ruhában, Jimmy Choo magassarkú szandálban meg Prada táskában a kezed hajlatában vonulsz végig a városon... "


Öhm látom nem jött le a kérdésből... természetesen nem hordok ilyeneket mert fiú vagyok...

És nem kell rögtön túlzásokba esni... persze szokásos reakció, h mindneki rögtön a Gucci meg Prada ruhákra gondol. Ki mondta ezt? Bemész bármelyik boltba ömlik le a boltról a sok női cucc... fele áron mint a fiú ruhák... csak az nem talál olcsón szépet aki nem akar...


Én csak arra gondoltam h egy nő hordjon szoknyát meg magassarkút, mert az nőies. Mert én se hordok rózsaszín inget meg ilyesmit! Viszont elegánsan öltözöm. De elismerem vannak sportos emberkék, de azért buliba miért nem lehet rendes ruhát felvenni? Én mindig igyekszem igényesen öltözni fiú létemre. Inget és jó cipőket veszek, mert az jobban tetszik a lányoknak, legalábbis, akiket eddig megkérdeztem. Nem hordok bő gatyát meg ilyesmiket. Pedig a férfiak mindig megkapják h milyen igénytelenk...

2013. máj. 6. 18:42
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Harmincas férfi vagyok. Én jobban érzem magam olyan nők társaságában, akiknek nem a tűsarkú meg a fekete ruha a világa.


Egy ilyen ruhát viselő nővel nem lehet normális tempóban végigmenni az utcán, mert kényelmetlen a cipője, beakad a sarka, igazgatja a ruháját, stb.


Számomra az igényesség nem a csajos szetteket jelenti, hanem a tiszta, jó ízléssel összeválogatott - akár "férfiasnak" nevezett - ruhákat, amelyeken látszik, hogy jól érzi magát bennük a viselőjük. Attól, hogy kényelmes ruhát visel valaki, még nem feltétlenül slampos.


Hozzáteszem, hogy van olyan ismerősöm, aki Converse-et meg farmert hordott. Mióta van barátja, csak magassarkúban meg szoknyában látni. Sokkal besavanyodottabb azóta, nem látom "nőiesebbnek".

2013. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
De vannak olyan fiúk, akiknek meg nem jön be az állandó tűsarkú. Mindenkinek más az ízlése, és mindenkinek saját dolga, hogy hogyan öltözködik. Majd ha lesz barátnőd, biztosan naggyon örülni fog, amikor lehurrogod mert véletlenül kényelmes cuccba öltözött.
2013. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! CSak egy fél órára, otthon, vagy a teraszodon flangálj már egy órácskát tűsarkúban, majd utána közöld, hogy hogy érzi magát a lábad! Na, a miénk pont úgy érzi magát. A bkv-n is kifejezetten praktikus a tűsarkú :D


És még egyszer megkérdezem, hogy mi a fenét zavar az téged, hogy ki miben járkál?? Közöd?

2013. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!