Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek divatosan?

Hogyan öltözködjek divatosan?

Figyelt kérdés
Van egy lánya suliba ö utál engem volt hogy annyira kiakatam:( rajta hogy majdnem elmentem a suliból azt szeretném hogy segitsetek hogy öltözek hogy meg pukadjon az iritségtöl persze katolikus iskolába járok ugyhogy ugy....

2013. máj. 22. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magad miatt öltözködj és ne azért, hogy egy kis senki "megpukkadjon", aki ráadásul még utál is...

Nem igazán tudom miket hordanak egy katolikus suliba vagy mit szabad. Mondjuk vehetnél valami visszafogott, pasztell színű szoknyákat, egyszerű csinos felsőket. Pl. csipkés felsőt. Ezekhez valami blézert, balerinacipőt és vissza fogott szép kis ékszereket.

PL:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy öltözködj, hogy jól érezd magad a bőrödben. Suliba például szerintem ne vegyél fel szoknyát magassarkúval, ne ess túlzásba. Vagy magassarkú vagy szoknya. Ne legyen túl kivágott a felsőd. Vegyél fel több kiegészítőt, de soha ne ess át a ló túloldalára.
2013. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


ezek az ötletek nem túl bevállalósak szerintem simán öltözködhetsz így vallásos suliba(én is abba járok)

2013. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
1. válaszoló! a katolikus suli nem kolostor!! nem kell ennyire visszafogottan öltözködni:)) én is katolikus suliba járok és van aki olyan miniszoknyában jár h kivan a fél segge:) a következő linkelőhöz annyit fűznék hozzá h azért az a magassarkú kicsit sok:/
2013. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!