Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért néztek le egy...

Lányok miért néztek le egy pasit aki nőnek érzi magát, és szeret női ruhákban, fehérneműben lenni? Nem tehetek róla, hogy pasinak születtem eredetileg!

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:

erre már csodás műtétek vannak,én senkit nem szólok le érte csak zavaró ha egy pasi veszi meg azt a ruhát,főleg hogy rám pont jó lenne rajta meg feszülne

amúgy ha ilyen gondjaid vannak akkor nézd meg a Mr. Tűsorok című filmet,a végén abban is mindenki elfogadja a pasit,és igazából csak annyi gondjuk volt vele hogy nem volt képes eldönti hogy férfiként vagy nőként éljen

2013. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de most áhhh

szal transzszex vagy ? vagy fiú és csak lelkileg érzed magad belül lánynak?

háááááááááááááááát elég meredek ...

figy, én nem nézem le, felőlem öltözhet amibe akar, de azt nem mondom, hogy "a fiússág" mintaképe lenne számomra :)

2013. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem nézlek le.. én elfogadom a másságot, de amúgy tapasztalataim szerint, azért nézik le az ilyen embereket, mert a nők dolga nőnek viselkedni, a férfinak meg férfiként.. ez a természet rendje.
2013. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én azokat nézem le, akik férfi létükre affektálnak, nyávognak és megjátsszák magukat. Én nő létemre nem nyávogok úgy, mint sok magát nőnek képzelő férfi, egyszerűen túljátsszák a szerepüket, nem attól lesz valaki nőies, hogy affektál és nyafog. Engem az ilyenek kikészítenek, olyan, mintha a nőket parodizálnák, nem pedig utánoznák. Szerintem az ilyen "férfiak" mindenkiből mosolygást és sajnálatot váltanak ki.
2013. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti jól leírta a lényeget szerintem,plusz én még hozzátenném a vakolatnyi erős nevetséges sminket,meg a műanyag parókát.
2013. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem nézem le...amíg otthon, a négy fal között teszi ezt. Viszont nem szeretem azokat, akik az utcán produkálják így magukat. Akármennyire kapálóznak, nem elfogadott dolog ez. Nem kell a másik orra alá döngölni, hogy te "más" vagy. Tartsd meg otthonra magadnak és a párodnak. Téged sem ér atrocitás az utcán, és másnak sem kell feldolgozni a látványt. Ennyi.
2013. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Miért a lányok néznék le? A férfiak jobban állnak ehhez a kérdéshez? nem hiszem. Azt ne várd hogy a barátnőd ezt elfogadja, bár ismerek egy transzit aki úgy kezdte hogy volt egy barátnője és ö kérte hogy öltözzön női ruhába mert az izgatta a nőt, de tuti ott a nő sem votl 100-as.

Egyébként sejtem ki vagy mert ezt a kérdést már többször feltette igy valaki, valószinüleg Te magad. Csak nem értem mi értelme ezt állandóan kérdezgetni? AZt hiszed igy találsz társat hogy vaalki rá ir hogy öt ez izgatja? vagy minek hiresztelni hogy más vagy?????

2013. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem nézek le emiatt senkit. :) Amíg másoknak nem okoz kárt vele, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.
2013. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!