Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballerina cipő és zokni?

Ballerina cipő és zokni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég sok emberen láttam ballerina cipőt és zokni párosítást. Hát vannak köztük érdekesen kinézők, viszont láttam pár olyat, ami kifejezetten jól nézett ki együtt. Ti mit gondoltok, egy kék skinny farmernadrág, fekete zokni és vele megegyező színű fekete ballerina cipő, orrán masnival, hogy nézne ki?

Légyszíves értelmes válaszokat és lehetőleg ne kezdjünk bele olyan témákba, hogy "minek vesz fel ballerinát, ha fázik benne a lába, stb..."!

Előre is köszönöm!


2013. máj. 28. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem bejövős.
2013. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szerintem sem túl szép...
2013. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem hanyagold:)
2013. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát mit ne mondjak, nem egy szép látvány. Ha annyira zoknit akarsz hozzá felvenni, van kimondottam balerina cipőhöz, nem látszik ki.

[link]

2013. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy ha hosszúnadrág, akkor hozzá bokaharisnyát.
2013. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan, mint a szandál-zokni...Nem tetszik.
2013. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tényleg akkor jó, ha a cipő és a zokni színe harmonizál. De ha szoknyát veszel fel és hozzá valamilyen színes harisnyát és úgy balerinacipőt, az is jó (pl fekete szoknya, piros harisnya, fekete balerina; vagy olyan színű cipő, aminek a színe passzol a hrisnyához)
2013. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csak nájlon zoknival.!
2013. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennek tényleg olyan szandál-zoknis feelingje van... inkább akkor vegyél fel zárt cipőt.
2013. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor tényleg nekem van ízlésficamom, azért majd ha találok egy elfogadható képet linkelek, hogy mit gondoltok róla!:)

2013. máj. 28. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!