Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a feminin...

Mit gondoltok a feminin alakokról?

Figyelt kérdés

Legfőképpen a 70es évekbeli glamkorszak alakjaira gondolok nem a bieberkékre. Olyasmikre ,mint ebben a videóban látható fickó http://www.youtube.com/watch?v=umswpiT6mGY

Vagy lehet gondolni az Aerosmithre stb

Kit mennyire taszítanak az ilyen alakok?

Csak érdeklődök ,hogy mennyire maradt ez tabu.


2013. máj. 28. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs vele bajom.


22L

2013. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jajj, a Velvet Goldmine nagyon jó volt! :D


Egyébként én szeretem az ilyet, a párom is ilyen "feminin" alkat - vékony, szálkás. Mindig is ezek tetszettek. Mondjuk ennél férfiasabban öltözik persze, csak fekete.


Engem inkább az ilyenek taszítanak:

[link]


Ránézek, mint egy lufi :S

2013. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek.

27L

2013. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek. (meg a csajoknak is a videóban) És szerintem ez még férfias is, van valami kisugárzása, nem úgy mint a mai bieberkéknek.
2013. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szexi.

24/L

2013. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=YGPyUSVtpZM


Nekem Ő is tetszik..:)

Utolsó voltam, 24/L

2013. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Egy 16 éves kamaszt ne hasonlítsunk, már 40-50éves rock ikonokhoz...
2013. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutott összehasonlítani senkit senkivel. a bíberkéket azért írtam ,hogy ne az jelentse a feminin FÉRFI-t . Ne haragudj ,de szó nem volt itt összehasonlításról, a kérdést csak a kívácsiságom kielégítésének céljából írtam ki ,mivel a környezetemben lévők eltérő véleménnyel vannak ezekről a nem kimondottan férfias kinézetű emberekről.

Például itt vagyok én, a lányoknak/nőknek többnyire bejön ,ahogy kinézek ,vagy éppen közömbösek a kinézetemmel kapcsolatban .A hímek viszont eléggé tudják furcsálni a kinézetemet.(fél méter hosszú világos szőke-de nem festett- haj ,nem kimondottan izmos, inkább szálkás vékony testfelépítés keskeny vállak 180cm magasság stb szinte csak a borostás pofámon láccik meg ,hogy hím vagyok..)

A kérdést persze,most hogy már tudjátok ez áll e mögött feltehettem volna úgy is ,hogy felrakok magamról egy képet és a saját értékrendemet boncolgathattuk volna ,de nem igazán szeretnék vadidegeneknek pofát villantani.

2013. máj. 29. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem ne zavartasd magad amiatt, hogy más férfiak furcsán néznek rád.


Minket is gyakran ér atrocitás a párommal, aki ilyen alkatú, de hosszú fekete hajú, piercinges, tetovált. Pl. gyakran utánunk szólnak, hogy "ja basszus ez nem két csaj volt?!" vagy hasonlók.


A bökkenő csak ott van, hogy ezek a beszólogatós majmok 99%-ban szteroidokkal kigyúrt, csillogó köves fülbevalós szőke melírozott hajú, V kivágású pólós kis b.zigyerekek. Az ilyeneknek visszaszólni sem érdemes.


Szerintem nagyon sok nőnek bejönnek az ilyen férfiak, és pl. nőktől még soha nem kaptunk ilyen megjegyzéseket vagy becsmérlő pillantásokat.


Egyszerűen sok férfi nem érti, hogy mit esznek a nők ezeken a férfiakon, és gyakorlatilag féltékenyek/irigyek, ennyi.

2013. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem jól nézhetsz ki:)

Ne törődj másokkal. Nem a fiúkat akarod meghódítani, azt mondanak amit akarnak.

2013. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!