Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordják a lányok a...

Miért hordják a lányok a táskájukat a könyökhajlatukon?

Figyelt kérdés
Nem fájdalmas ez egy kicsit? Nem kényelmetlen? Pár éve ilyet még nem láttam (a vállukon hordták a táskát), de ma már az a ritka, ha valaki nem az alkarján vagy a könyökhajlatán hordja a táskáját.

2013. jún. 16. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert most az olyan táskák a trendik. Szerintem is kényelmetlen lehet, ráadásul idétlen is.
2013. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kényelmetlenebb mint a vállon.. és azért hordják ott, mert azok a táskák divatosak, amiknek rövid a fülük és nem megy rá a vállukra.
2013. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert a vállról lecsúszik. szerintem elég hülyén néz ki, de praktikusabb.
2013. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kisméretű T-rex jut eszembe róluk mindig :D

Nagyon idétlen:D

2013. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én akkor hordom úgy ha nagyon nehéz, mert nem a vállam szakad meg tőle.
2013. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

T-Rex, nekem is mindig ez jut először eszembe.

De vannak olyan táskák, amiknek rövid a fogója, és tényleg nem lehet vállon hordani. Nekem is volt ilyen táskám, de rémesen kényelmetlen volt, húzta le a karomat.

Az viszont kimondottan kínos, amikor hosszabb fogóval rendelkező táskát cipelnek így. Annyira idiótán fest, ahogy a táska szinte már a térdüket verdesi...

2013. jún. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én is nézem néha, hogy sulitáskát is így hordják, nem tudom hogy nem szakad le a karjuk :D Én csak keresztpántos táskát tudom elviselni hosszabb időre. Vagy maximum néha hátizsákot, pl kirándulni. De utálom a kezemben/kezemen hurcolászni a cuccaim, vagy ha a táska lecsúszkál a vállamról :D
2013. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!