Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova mennél nagyestélyit...

Hova mennél nagyestélyit venni Magyarországon egy amerikai vörös szőnyeges alkalomra? Kihez, kikhez fordulnál segítségért?

Figyelt kérdés
Extra trendinek kell lennie, egyedinek, és nem lóghatsz ki a sorból semennyire sem. Pénz nem számít. Hogy kezdenél neki?
2013. júl. 23. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem is számít, tennék rá, trendi vagy sorból kilógós-e, olyat szereznék, ami jól áll, tudom viselni, és kényelmesen is érzem magam benne.
2013. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Az Andrássy úton nézelődnék, ott a Gucci, az Armani, a Burberry... ha épp nincs is pont olyan, amit szeretnél, akkor egy héten belül megrendelik neked a központjukból. Irigyellek ám :D
2013. júl. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Daalarna ruhát terveztetnék, egyedit. Ilyen senkin nem jönne szembe velem, és mivel gyönyörűek, valószínűleg a csodájára járnának, népszerűsíthetném hazánk nagyszerű tervezőjét.
2013. júl. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy nem tudom, hogy jelenleg kint mi a módi, ill. a dress codeba mi fér bele és mi nem. Ezért első körben a stylistra gondoltam, aki ebben képben van. Itt az első bibi. Ki az aki ebben tényleg otthon van, és nem csak állítja magáról? Dalarna ruhákkal már én is hacérkodtam, de tegnap nem jött be az oldaluk. Léber Barbara corset kollekciója is nagyon bejön. Egyedi tervezésnek sem tudom mennyi idő kell, mert szeptember közepén lesz. Az üzleteket egyedül nem szívesen járom végig, pont a fenti okok miatt. A méretm sajnos nem 36-os, így ez külön gond szokott lenni. Gondolkodtam sponzoláltatáson is, ez is egy járható út (cikkért cserében eladod a storyt, amiben megjelenő fényképeken ott a ruha, haj, márka, nevek...stb. szóval reklám.), bár nem a stílusom ez a dolog..
2013. júl. 24. 08:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Benes Anita egész jó! Szerintem itthon nincs jobb.
2013. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy jelenleg kint mi a módi - hat ezen gugli baratod konnyen tud segiteni

Az ilyen piros szonyeges esemenyek alkalmaval masnap az ujsagok/tv/net tele van, nemcsak azzal, hogy ki mit nyert, hanem hogy ki mit viselt! Foleg a nok, de pl. Johnny Depp eleg furan oltozkodik, szoval ot is meg szoktak emliteni.


Beirod gugliba, hogy red carpet dress, emmy dress, oscar dress stb. es evekre visszamenoleg megnezheted, hogy a sztarok milyen gunyaban flangalnak! :)

2013. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az. Vastagon cikkeznek mindig azokról, akik mellé nyúltak. Színnel, fazonnal stb. Ezt szeretném elkerülni, (hogy összesúgjanak a hátam mögött.) Ezért klasszikus színre gondoltam (fekete csipke ruha, hátul kis uszály,vörös kombináció.) Ami a google-ban találsz évekre visszamenőleg, az már nyilván most nem jó. Ahhoz nem tudom én hány idei divatbemutatót kellene végignézni, hogy képben legyek. Nem a divat a szakmám :)
2013. júl. 26. 14:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Benes Anita facebook oldalát megnéztem, gyönyörű dolgai vannak. Köszönöm!!
2013. júl. 26. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Te valami celebrity vagy Magyarorszagon h ezzel foglalkozol? Mert ha nem, akkor hidd el, egy ujsag sem fog megemliteni teged, hacsak nem melegitoben nem mesz:) ha a hatad mogott osszesugnak azt meg ugysem veszed eszre mert a partyval leszel elfoglalva nem azzal, hogy masok mit gondolnak a ruhadrol.

A fekete jo, azzal nem nagyon lehet melle nyulni.

2013. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!