Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre felvehető ez a ruha?

Esküvőre felvehető ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Azt mondják nem illik feketében menni, máshol meg azt hallom hogy csak a szűk családnak nem... De a fekete annyira az én színem, és ez a ruha még csak egyszer volt rajtam fél éve, megszakad a szívem ha nem vehetem fel :) Vagy tényleg nagyon gyászos? Ha felvehetem, milyen kiegészítőt vegyek hozzá? Nem akarom hogy túl sok legyen, de talán valami nagy, nem fekete karperec/fülbevaló oldaná a sötétet...

Szerintetek?


2013. júl. 28. 23:20
 1/5 anonim válasza:
46%
Lehet, hogy a te színed, de esküvőre szerintem nem való. A fekete legyen inkább csak a kiegészítőkön.
2013. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép!! Szerintem simán elmehetsz ebben, de mindenképp valami vidám színű kiegészítőt vegyél hozzá! Barack. Nekem ez a szín ugrott be először. De fehér kiegészítőket ne.
2013. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is fellehet venni az esküvőre.
2013. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy más színű övet és máris nem fekete. Én legalábbis így tettem, meg egy, az övvel megegyező színű bolerot vettem fel. Szép ruha.
2013. júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is hasonló ruhában voltam esküvői tanú 2 hete, senki nem szólta meg. a fekete ünnepélyes szín, és van akinek más nem is áll jól. nem az a fontos hogy mi illik, hanem hogy a menyasszonyt mi zavarja, ha ő azt mondja hogy ne ezt vedd fel, azt tiszteletben kell tartani, de amúgy meg már rég nem hivatkozik senki olyanokra hogy jaj hát esküvőre semleges színt vegyél fel meg ilyesmi. maximum az idősebbek, de ők meg úgyis találnak valamit amibe bele lehet kötni. :)
2013. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!