Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az alábbi ruha felvehető egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi ruha felvehető egy esküvőre vendégként?

Figyelt kérdés

[link]

Remélem jó a link. Van egy ilyen ruhám, felvehetem egy május eleji esküvőre? Élőben elegáns, a nadrág anyaga picit fényes, a felső része rózsaszín, bronz öv és szandál van hozzá. Nekem picit hosszabb a szára, nem bokáig ér, hanem szépen leér a lábfejemig.

Mint megtudtam a menyasszony nem akarja, hogy valaki hosszúban legyen(nem értettem mit akar ezzel, de azt mondták) plusz ugye nadrág és nem szoknya.

Kastélyban lesz egy elegáns esküvő.


2013. ápr. 4. 21:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Lehet élőben máshogy néz ki, de a kép alapján nem venném fel esküvőre.
2013. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
szerintem igen,teljesen jó lesz.
2013. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
én meg simán felvenném, szerintem pont jó egy esküvőre. Nem öltözöd túl a menyasszonyt, de nem is leszel alulöltözve, elegáns. Nekem tetszik.
2013. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
ha nem akar hosszút akkor ne vegyél fel nadrágot... az azt takarja hogy se nadrág se bokáig érő dolog ne legyen..
2013. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem elegáns. :)
2013. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Én a menyasszony anyukájával beszéltem, ő még nem vett ruhát és elmondta, hogy a lánya valami olyasmit mondott, hogy esküvőn ne legyen az emberen hosszú ruha, olyat ne vegyen az anyukája. Nem nagyon értem a dolgot. Ezen kívül egy fekete ruhám van, de az illetlenség meg abban nem is szeretnék.

Inkább az a kérdés nőknek mennyire kötelető viselet a szoknya egy esküvőn.

2013. ápr. 4. 21:59
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
igen, fel lehet. viszont ha kastélyban és az átlagosnál elegánsabb lesz az esküvő, akkor lehet, h picit elütsz majd a többiektől, ha ők kb báli ruhában mennek (bár az "hossz" - én sem értem, mit jelent ez a kikötés). ezt érdemes lenne kipuhatolni. minden más esetbn kitűnő választás
2013. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj,utolsó, de nem azért nem akarja a menyasszony a hosszú cuccot, mert kíváncsi a bokákra, hanem azért, mert attól tart, hogy valaki csinosabb lesz,mint ő. És ő úgy gondolja, hogy a királykisasszonyos cucc csinosabb,mint egy miniszoknya.A nadrág az egy teljesen más kategória. Vedd csak fel nyugodtan.
2013. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

[link]

Még ezzel szemeztem nagyon, ez is hosszú, de kötve hiszem hogy bármelyik menyasszonynál szebb lenne. Végül a nadrágosat vettem meg, csak elbizonytalanodtam.

Amúgy elegáns esküvő lesz, de ahogy én körbekérdeztem mi az esküvői divat sztem minden fiatalabb lány koktélruhában lesz, lehetőleg pánt nélküli fazonban.

2013. ápr. 4. 22:04
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menyasszony függő. kérdezd meg. Én miattam simán jöhetnél bár én miattam még menyasszonyi ruhába is jöhetnél az sem érdekelne.
2013. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!