Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért bámulnak mindig meg az...

Miért bámulnak mindig meg az emberek?

Figyelt kérdés

Nem járok mini szoknyában, csak igen ritkán, a mellem se rakom ki és mégis állandóan megbámulnak, de miért?


Honnan tudjátok eldönteni, hogy azért bámulnak meg titeket, mert szépnek találnak vagy mert furának?


2013. aug. 2. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt tapasztalom. Szerintem az emberek imádják megnézni, hogy hogy néz ki a másik. Keresik azt, hogy mi a szép, illetve a ronda rajta.
2013. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
49%
Volt már ez a kérdés amannyiszor, olvastad volna el előtte ott a válaszokat...
2013. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Könnyen. Elhiszem magamról, hogy azért bámulnak meg, mert rohadt jól nézek ki, és nem aggódok amiatt, hogy esetleg valakinek nem tetszem. Nem érdekel. Bámuljon csak, én egy pillantásra se méltatok másokat.
2013. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem ilyenkor folyton az ugrik be h biztos vmi hatalmas gáz van rajtam (ruha,smink,kócos haj) ami ordít csak én nem látom és kínosan érzem magam :S
2013. aug. 2. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:

ezzel én is sokszor így voltam:) sírtam is már miatta, mert nem csak bámultak, hanem nevettek is párszor. de máskor meg nem, csak úgy néztek, mintha tetszenék nekik. így döntsem el, hogy mivan:D

semmi különös nem volt rajtam pedig, mert rákérdeztem attól, aki velem volt.

kérdezd meg esetleg a barátaidat, akikben megbízol és akik őszinték, hogy mondják el, hogy mi lehet rajtad, amiért megnéznek, sértődést kizárva:)

amúgy szerintem az a legjobb, ha megpróbálsz nem foglalkozni velük.

ne mások véleményével

2013. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ne mások véleményével foglalkozz, hanem élj szabadon, vidáman, úgy ahogy az neked a jó, mert csak így lehetsz boldog igazán:)
2013. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a vélemény ált egy elhuzott neeeeeem tudooooom :D
2013. aug. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!