Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni mert van egy pici azaz nekem egy nagy gondom hogy tul alacsony vagyok és szeretnék ugy divatosan öltözködni hogy a fiúk észre vegyenek, mit tegyek? TÖbbi lentebb .

Figyelt kérdés
Mit tudnék én tenni hogy kiemeljem az alakom és ne kislányos legyek ha nem nőies és a fiúk is figyelembe vegyenek hogy azért nem vagyok annyira kislány, mitcsináljak hogy a fiúk felfigyeljenek rám? vagy hogy jobban megforduljanak utánam hogy azért ne csak a magasabb csajok tünjenek fel nekik

2013. aug. 19. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
állj létrára
2013. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem poénból irtam ki -.-
2013. aug. 19. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:
hány cm vagy? én 174 és szeretnék csökkenni legalább 156 cm-re :( öltözködj színesen, gondolj bele, hogy japánban az átlag női magasság 157 cm, viszont semmiképp se hízz el, mert akkor kis tömzsi leszel, öltözz divatosan és ne érdekeljen az, hogy alacsony vagy!
2013. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és hát nem vagyok tul magas 154cm :(
2013. aug. 19. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2013. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17
2013. aug. 19. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Magassarkú,csak ne k.rvásan.Hordj nőies rucikat,ne kislányosat.
2013. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Enis 156 cm vagyok sajnos.

15 eves vagyok, szoval ritkan hordok magassarkut.


Alacsony letemre megszoktak nezni a fiuk ( egyesek szerint nagyon csinos ,jo alakom van) de szerintem a kisurgarzas is nagyon fontos.

Altalaban nyaron majokat hordok ezzel is kihangsulyozva melleimet es a vekony derekamat.

Nincsenek hosszu labaim ,viszont edzek-ra es nagyon szep formasak lettek, hidd el a fiuk nagyon birjak a szep kidolgozott labakat , nem muszaj hosszuak legyenek, ha szep feszes es kicsit izmos.

ha erdekel valami esetleg irj privit

2013. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segitséget :)
2013. aug. 19. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pl. nem szeretem a magas lányokat. Sokkal bájosabbak a picit alacsonyabb lányok szerintem. Hordj gyakrabban szoknyákat magassarkúval (persze ne 15 centissel) és máris csini leszel és biztosan felfigyelnek majd rád.

22/f

2013. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!