Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 23 éves fiúnak elegáns inghez...

23 éves fiúnak elegáns inghez milyen nadrág és milyen cipő illik?

Figyelt kérdés

Buliba, szórakozóhelyre stb. Az elegánsabb megjelenés (ing, zakó)t kedveltem meg újabban, a nadrágjaim, nem ünneplő öltönynadrág de nem is szakadt farmer, átlagos nadrágok, fekete és kék farmer, vászonnadrág stb.


Igazából a cipővel vagyok bajban, nemtudom, hogy mennyire néz ki egy elegáns inghez hülyén egy Converse szerű tornacipő. Illetve egy elegáns bőr cipő nem túlzás egy buliba?


Szal nézegettem vajon mi illik egy elegáns fekete, vagy világoskék inghez?

Pl.

Klasszikus fekete Converse cipő:

[link]


Esetleg más színű tornacipő, pl kék, barna stb:

[link]


Elegáns bőr cipő:


[link]


Esetleg ilyesmi, hegyesebb orrú bőr cipő?


[link]


2013. aug. 22. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lacoste!
2013. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azontúl h lacoste, melyik fajta?
2013. aug. 22. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
a 2.ra szavazok
2013. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt Marcel eléggé szerettem, most van egy másik is, de nem vágom a nevét, de linkelek párat. Viszont fel is tudod próbálni, meg élőben megnézni. Elég kényelmesek szerintem.

[link]

Ez egész jól néz ki, de elég gyakran változik a készlet, meg bolt függő is, de szerintem érdemes felpróbálnod párat. Pár modelljük sportos de még is elegáns, és felénk nem is tömegcipő. Érdemes akkor vásárolnod amikor leárazások vannak olyan 15 ezer környékén lehet már kapni olyankor.

2013. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túlzás az elegáns bőr cipő egy buliba, a hegyes orrú cipőket felejtsd el, nem neznek ki jól.

Egy Vans cipő szerintem jól nézne ki vele.


[link]


[link]

2013. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!