Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek? Részletek lent.

Hogyan öltözzek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is szeretném azt kérni, hogy olyan válaszokat ne írjatok, h "nézz szét", "ahogy jól érzed magad", "legyen saját stílusod". Sajnos ez elbukott.

30 éves fiú vagyok. Sajnos elmúlt 30 évem nem úgy alakult, ahogy kellett volna, ezért változtatnék ezen. Nem tudom hogy és miképpen öltözködjek, hogy "elfogadjanak" az emberek. Van 1 nadrágom amibe el tudok menni emberek közé, pár pólóm, és 1-2 pulcsim, 1 cipőm. Tehát minden ruhába "fejlesztésre" van szükségem. Sajnos azt érzem, hogy ez is oka, h se csajom, és igazán normális barátaim sincsenek, akikkel eljárnék szórakozni. Tegnap egyik csaj "haveromtól" kaptam annyit, hogy ideje más ruhákba is járnom. Sajnos cikinek érzem megkérdezni, hogy mire gondolt, és jöjjön el velem vásárolni. Ma rákérdeztem azért mire gondolt, annyit mondott, h "csőnadrág pl". Magamról annyit, hogy nem szeretem az ilyen "mű ruhákat", azt fel se venném, inkább valami sportosabb jelleg. Ha esetleg tudnátok linkeket, hogy mi az amit érdemesebb hordanom. Rólam annyi, h 172 cm magas vagyok, és közepes testalkat, de inkább ducibb (83 kg).

Nagyon köszönöm előre is mindenki válaszát.



2013. nov. 24. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

30 évesen csőnadrág?! Atyaúristen! O.o Inkább "regular fit" farmer, chino vagy öltönynadrág, de ez csak egy szubjektív vélemény (27/F).


Én is hasonló váltáson megyek át, annyit tanácsolnék, hogy ne két hét alatt akard felfordítani a stílusodat, hanem inkább szánj rá egy évet, nézelődj neten, ruhaüzletekben, olvass cikkeket arról, hogy mit mivel hogyan érdemes viselni, milyen anyagokból készülnek ruhák, előnyök-hátrányok, majd fokozatosan vásárolgass új dolgokat, amik tetszenek.

2013. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez ott kezdődik ,hogy 30 évesen már rég nem fiú vagy...
2013. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első:

Az a baj, hogy én szeretek én magam lenni. Az ilyen öltöny nadrág féle dolog nem én lennék magam...

2013. nov. 25. 06:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérj meg valakit, hogy segítsen szerintem, ezt ilyen távlatból nehéz megmondani.

Én úgy kezdtem neki ennek az öltözködés dolognak, hogy nézelődtem magazinokban, blogokban, hogy mi szép, mi nem, jó a boltok online holnapját is megnézni, mert ott, bár ha elég tömeg is amik vannak, de csinosak.

Nem lehet ezen 2 hét alatt változtatni, de jó ötlet egy mappát csinálni, ahová képeket mentesz le arról, ami tetszik.

Meg mindenképpen kérj segítséget, beszéld meg valakivel mi elfogadható és mi nem.

2013. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KöszönöM! Hát az a baj, hogy ami nekem tetszik, közel se biztos, hogy jól áll. Jövő hétre megbeszéltem egy nagyon jó csaj "haverommal", hogy eljön velem :) Persze, nyilván nem lehet 1-2 nap alatt ezen változtatni, ez egy folyamat, de el kell kezdeni valóban...
2013. nov. 28. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, tök jó! :)

Előző vagyok, még egy honlapot ajánlok:

[link]


nézelődj, szerintem itt nem az a tipikus tinifiú cuccok vannak, hanem már férfiasabbak, de mégsem öregesek. :)

2013. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!