Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ilyen márkák számodra?

Vannak ilyen márkák számodra?

Figyelt kérdés

olyanok, amiket hogyha meglátsz valakin, akkor megjegyzed magadban, hogy milyen márkás cuccokba jár. esetleg azt, hogy nem egy csóró gyerek :DD


nem adidasra, meg nikera gondolok elsősorban.


saxoo, hilfiger, gas, mustang, lacoste, stb. inkább ilyesmikre


2014. jan. 7. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Mikor már a fél ország hamis Louis Vuitton táskával feszít... Egy autó inkább többet mond.
2014. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gas? Eh, az lófasss. Ezeket még egy jobb turecban be lehet gyűjteni.


Ami igazi burzsuj, az már nem márka. Amikor úgy áll rajt a ruha, hogy tuti rá lett szabva. Na az. Az igazán márkás cuccokon nem a logót fizeted meg, hanem a jó anyagot, a személyre szabottságot és a minőségi összerakást.

2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál azok ilyenek.:)
2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gelazso ***** válasza:

gravis?

de e legmenöbbek varatják a cuccaikat, vagy egyéni desing-get viselnek



de néha szoktam nézni hogy értelmes-e az illetö. olyan sok hülyét láttam már márkás cuccokban

2014. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel átlagemberek között mozgok ezért átlagos márkák ilyenek.


Replay, Gas, G-Star vagy épp a Sugarbird

2014. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A designer ruhák. Mint pl. Elie Saab vagy Muhair Zurad divattervezők kreációi. A két kedvencem, nagyon kifinomult és ízléses számomra a stílusuk. Imádom!:)
2014. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nehari, de van 3 pár lacoste-om, egy mustang bőr cipőm és egyáltalán nem vagyok burzsuj. szerintem ezek nem olyan drága márkák. inkább akkor szoktam furcsán nézni, ha valaki nike cipőhöz, meg susogós gatyához lui szatyrot vesz fel (akár hamis, akár nem)
2014. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!