Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű nőtársaim! Hol...

Nagy mellű nőtársaim! Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a 75E-s mellem miatt nem találok magamnak méretben passzoló, fiatalos fürdőruhát (bikinit),ami azért nem is az a hú de drága árkategória. Tudnátok nekem segíteni, hogy esetleg hol nézelődjek?
2014. jan. 30. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
én csak 70D-s vagyok, de nekem se egyszerű fürdőruhát(és alapból melltartót vennem). Amit tudok tanácsolni, hogy érdemes lenne egy drágább, de jó fazonú felsőrészre befizetni, még jobb, ha külön lehet válogatni az alsó és felső részt. ha itt a szezon és már árulnak fürdőruhát, akkor a new yorkert, tescot talán még a c&a és h&m-t érdemes lenne megnézni.
2014. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
C&A, H&M tuti nem, ott még melltartót se kapni ekkorában. Decathlont megpróbálhatod, ott pár fazonból van nagyobb kosár, de szerintem nem most még, majd a szezon elején. Azon kívül csak Triumph, Anita, horror áron :(. Esetleg a Vaterát érdemes figyelni.
2014. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha találsz 80D-s megkötőset azt összébb lehet húzni, az talán lehet azokon a helyeken amit fentebb írt valaki.
2014. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én anno Decatlonban vettem.
2014. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 80/DD-s mellre szoktam találni, szinte minden boltban. Fürdőruhából elég a D-s/C-s is mivel jobban kell tartania, persze nem a szivacsosra gondolok. De szivacsosból is találok.
2014. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó előtti: oké, de az 80-as, nekem meg már a 75-ös is határeset.

2014. febr. 5. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!