Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci nőknek milyen magassarkú...

Duci nőknek milyen magassarkú áll jól?

Figyelt kérdés

176 cm vagyok és 82 kg. Az érdekelne,hogy milyen fazonú magassarkút hordjak,ami optikailag vékonyabbnak mutatja a lábat. :)

A válaszokat elõre is köszi!


2014. febr. 2. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne legyen pántja, mert szélesít. A sarka ne legyen tűsarkú, hanem kicsit vaskosabb, de azért nem kell kockának lennie.

A színe a nadrághoz passzoló, mert úgy nyújt. Szoknyánál, vagyis csupasz lábnál, meg valami bőrszínre hajazó, nude meg ezek a natúr dolgok.

2014. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért a magasságodhoz ez a súly annyira nem vészes.

Úgy gondolom, hogy ettől még lehet formás lábad. Ha a combod vastagabb, az jelen esetben nem számít. A vádlid/bokád a lényeg, Ha a vádlid formás, és a bokád sem túl vastag, akkor minden oké. Ez esetben szerintem bármilyen, hegyes orrú, és az előző hozzászólóval ellentétben, pont hogy tűsarkú cipőt felvehetsz, amiben szépen tudsz járni. Ha mégsem oéyan formás a vádlid/bokád, akkor viszont csak nadrággal ajánlom.

És nem bántás képpen, rengeteg módszer van ma arra, hogy picit formálj az alakodon. Lehet, hogy csak egy kis minka+kitartás kéne, és bombanő alakod lenne. A magasságod meg van hozzá, a többi csak rajtad műlik. És ha szép arcod van, akkor meg pláne! :)

2014. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A kitartás megvan, jelenleg 12 kiló minusznál tartok :) A bokámmal nincs gond, a vádlim viszont szerintem vastag. Kizárólag sötét nacikat hordok, a combom miatt :)

2014. febr. 3. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!