Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti szoktatok hétköznap...

Lányok, ti szoktatok hétköznap (pl. suliba, munkahelyre) ruhát hordani?

Figyelt kérdés
Természetesen nem úgy értem, hogy pucéran szaladgáltok-e, hanem hogy nem szoknyát+felsőt, hanem egyberészes ruhát hordtok-e. Ha szoktatok, akkor milyen stílusút? Hány évesek vagytok?
2014. febr. 22. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én igen, egyetemre járok, de leginkább tavasz-nyár-őszi évszakban, és mindenféle stílusút (A-vonalú/ mell alatt bővülő/ szűk ruci/ színes/ mintás/ ujjatlan/ pántos/ rövid ujjú/ bő szoknyás/ denevérujjú és alul szűk/ kivágott/ nem kivágott...) a szekrényemben csak szoknyák és ilyen egybe részes ruhák vannak.

21/L

2014. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 8.os vagyok.Egyberészes ruhát nem hordok,szoknyát toppal szoktam.De inkább rövidnaci párti vagyok.:D 14/L
2014. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre és munkahelyre is járok egyberuhában. Bár a munkahelyemen nem elvárás, egyetemen alap a kulturált megjelenés. Mind csinosan öltözünk, meg valamilyen szinten el is várják tőlünk.

Inkább az egyszerűbb fazonú egyberuhákat kedvelem, nyáron viszont a mintástól és fodrostól kezdve mindenfélét szeretek hordani.

19L

2014. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyetemen ritkán látom a csajokat egyberuhában, én se nagyon hordom őket,pedig tele van velük a szekrényem. Munkába már inkább.
2014. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szinte csak azokat. Imádom az összeset. Az a baj a legtöbb ruhám túl alkalmi és van amit nem merek felvenni hétköznap nehogy azt mondják nem tudok alkalomhoz öltözni...
2014. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kényelmetlen, így ritkán hordom, de mivel nem vagyok túl nőcis, ezért az a pár is kicsit extrémebb az átlagnál, amiket néha hordok.


Nem nagyon tudok linkelni. Az egyik ruha felül fekete, alul meg fekete-fehér csíkos és oldalt van két nagyobb zsebe. A másik sötétkék, elöl végig gombos és szintén oldalt két nagyobb zsebbel, ami drapp.


24 vagyok.

2014. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!