Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék eredeti Michael...

Hol vehetnék eredeti Michael Kors táskát? És mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Pesten az Arénában van egy Michael Kors üzlet, ez van legközelebb. Illetve, ha közel laksz az osztrák határhoz, akkor az van közelebb, úgy hallottam, hogy Parndorfban van MK üzlet. Én a hétvégén vettem itt Pesten, egy Jet set, logo-s, barna táska, ez volt 81.000 Ft... Elég drága itthon, de tudtommal az osztrákoknál sem olcsóbb sokkal. Viszont amcsiknál meg jóval olcsóbb, de gondolom nem mindenki tervez mostanában Amerikába repülni. Netes rendelgetős oldalakról pedig tudtommal csak hamisat tudsz venni, gondolom ezek pedig annyira nem strapabíróak. Ezt még nem néztem meg, de lehetséges, hogy van a hivatalos oldalon webshop (tényleg nem tudom, érdemes megnézni, de lehet, hogy nincs is ilyen), ha van, akkor onnan lehet tudsz rendelni, csak kérdéses, hogy szállítanak-e Magyarországra, ha pedig szállítanak, milyen költségekkel. Viszont úgy gondolom, hogy ez egy nagyon jó minőségű táska.. Remélem hasznos információkkal szolgáltam, és még nem későn. :)
2014. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!