Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen olcsók az AliExpre...

Miért ilyen olcsók az AliExpressen a cuccok?

Figyelt kérdés
Letöltöttem telefonra az aliexpress alkalmazást,ès csodálkozva nézem,hogy pl.: egy galaxy-s pulcsi csak 15 dollár,vagyis kb. 3500 Ft(ami egy másik internetes vásárlós oldalon 25-30 $) és a shippingnél meg az első az a China valami,ott azt irja,hogy ingyenes a kiszállítás csak az 15-60 nap mire kihozzák(nekem úgy is jó,nem sürgős) ,szóval a ruha is olcsó,meg ingyenes kiszállítás?? Ez tényleg így van? Mert kicsit nehezen tudom elhinni...

2014. márc. 4. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na miért?


Mert ha kereskedőként hozol be valamit, akkor vámot, áfát kell még fizetned és a szállítás se ingyen van, plusz nem is 0 %-os haszonkulccsal dolgoznak, amikor továbbadják.


Ellenben, ha egyénileg vásárolsz, akkor csak a kínai gyártónak, eladónak a hasznát fizeted meg, és a Kínai állam támogatja a postázást.

2014. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig már azt hittem ,hogy találtam egy jó online vásárlós oldalt :D

És valaki,aki rendelt már,mennyit kellett plusszba ráfizetni a kiírt áron kívül?

2014. márc. 4. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kereskedő vagy?

Nagytételben akarsz vásárolni?


Vagy miért kérdezed?


Magánszemélyként akkor terhel importáfa, ha 22 euró felett vásárolsz (27 % + kezelési költség), feltéve ha kiszúrják a vámosok.

2014. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert gondoltam hogy vásárolnék
2014. márc. 4. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mondod! Erre én is rájöttem.


A kérdés arra vonatkozott, hogy miként akarsz vásárolni? Magánszemélyként?


Mit értettél félre ami miatt azt írtad, hogy "pedig azt hittem, hogy találtam egy jó online oldalt..."?


Sehol sem írtam, hogy nem jó oldal.

2014. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,magánszemélyként
2014. márc. 5. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:

mert olyan is :D


ma találtam Adida, Dadidas márkájú pólókat, meg egy (új) autómárkát, hogy Farreri (és persze Ferrári jellel) :D


majdnem minden kínai 'replika', ezáltal olcsóbb

2014. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!