Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz holnap felvenn...

Szerintetek gáz holnap felvenni télicsizmát?

Figyelt kérdés
olvastam,hogy 1 fok lesz.. én még azért felvenném mert van olyan ruhám hozzá:D szerintetek gáz bőrdzsekivel?
2014. márc. 24. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Felénk szakadt az eső, úgyhogy nem gáz a csizma.
2014. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, attól függ, hová mész és mikor. Mert hajnalban, talajközelben lehet 1 fok egyes területeken. De délután mindenhol 10 fok fölött lesz az országban (legalábbis nem írtad, hogy máshol lennél), eső is csak elszórtan, amihez azért már meleg lenne egy bundás csizma. Ha meg egész nap abban rohadsz egy iskolában pl, mert nincs váltócipőd... hát nem lennék ott, amikor leveszed. :D De egy vékonyabb bokacsizma még beleférhet mondjuk. Bár váltócipőt zárt helyre inkább vinnék akkor is.
2014. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem bundás a csizma, akkor vedd fel. Bundásban azért meleged lenne sztem.
2014. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!