Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú létemre hordhatok női...

Fiú létemre hordhatok női gatyákat? Nem gáz?

Figyelt kérdés

Szóval nem kapok sehol normális gatyákat, de nőibe meg nagyon sok olyat láttam, ami tetszene. Utcán ránézésre meg lehet mondani, hogy női gatya van rajtam? Mert végülis nincs ráírva...

Mondjuk azt egy kicsit cikisnek érzem, hogy egy üzletben a női nadrágok között válogassak. Meg azt is hogy ha fel kell próbálni, akkor van ahol meg kell mutatni az eladónak. Vagy az eladók nem foglalkoznának vele?


2009. dec. 17. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Én rendszeresen átadom a páromnak az általam már kihízott nadrágokat. Nem lehet rajta észrevenni, hogy női.

Az eladónak az a dolga, hogy eladjon, semmi köze hozzá. Fogd fel így, nyugodtan próbáld fel.

2009. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oks, köszi!
2009. dec. 17. 17:19
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
hát..szerintem nem a legjobb megoldás felpróbálni ott a női nadrágokat. mert azt hiszi az eladó h b*zi vagy. (bocsi a kiejtésért) :)
2009. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
A női nadrágoknak egészen más a szabása, így nem biztos, hogy kényelmes lesz. De amúgy ránézésre tényleg nem látszik, hogy melyik a női.
2009. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Első: elég nagy baj hogy nem lehet észrevenni a nadrágaidon hogy női. El tudom képzelni hogy hogyan öltözködsz...


Különben szerintem gáz... egy nő legyen nőies, egy férfi pedig férfias. Nem hiszem hogy egy női nadrágban túllságosan az tudnál lenni.

2009. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom,hogy máshogy van a cipzár a női és a férfi nadrágon.

Amúgy elég gáz,alapvetően mostanság amilyen nadrágból a legtöbb van:csőnadrág és trapéznadrág.Nos,bármelyik meglátnálak röhögnék(:

2009. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Dehogyis, az egyenesszárúakból van a legtöbb, az jól áll csinos fiúknak és csinos lányoknak egyaránt. Semmi különbség, csak a fiúnadrágokat jóval bővebbre szokták szabni derékban, meg úgy teljes hosszában. Nem mindenki kap magára valót, teljesen érthető ha a nőiek közt viszont talál.
2009. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Látszik rajta, mert a nőin más irányban áll a cipzárt takaró rész. Legalábbis a farmereken biztos.
2009. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

17:34

Hát igen, én is ettől félek...


17:47

Természetesen farmer nadrágra gondoltam elsősorban. Ott olyan nagy különbség nem lehet.


18:55

Régebben tetszett a trapéz is, de azt nem mertem bevállalni, mert még tényleg azt hiszik, hogy b*zi vagyok.


19:25

Pont ez nem tetszik bennük, hogy olyan bő, buggyos, lógósak, elangyont szabásúak. Egy női farmer sokkal finomabb, szebb, csinosabb. Persze nem az ilyen tapadós vagy extrém szűkekre gondolok, mert abban tényleg röhejesen festenék. :)


21:23

Én ezt még nem vettem észre. De ez a legkevesebb, hogy merről van a cipzár. Gondolom az utcán minden velem szembejövő nem a cipzáromat fogja vizslatni. :)

2009. dec. 18. 09:57
 10/16 anonim ***** válasza:
hallod...ez nagyongáz. sztem neked van vmi hajlamod, ha nemtalálsz a pasi gatyák között olyat ami kell, csak a női gatyák között....
2009. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!