Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elvileg az lenne a normális,...

Elvileg az lenne a normális, hogy a felnőtt emberekre is rámenjen a 176 os "gyerek" méretü nadrág. Akkor miért nem megy rá a felnőttek 80% ára? 176 cm az átlag onnantól már a csontozat nem nől tovább.

Figyelt kérdés

én 176 cm vagyok és minden 176 cm es ruhanemü tökéletesen illeszkedik.... pedig 25 vagyok. jah és sportolok is, kardio mozgás, erős is vagyok, közepesen fejlett vagyok, és mégis, a legtöbb emberre nem jók ezek a nadrágok, és pulcsik, pólók. miért van ez?


25f


2014. ápr. 1. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul gondolod! NEM az a normális, hogy egy 176-os gyerekméret jó legyen egy 176 centis felnőttre is!

Csak a magasság ugyanaz, de egy gyerek izomzata sokkal kevésbé fejlett, így keskenyebbre szabják a ruhadarabokat.


A női és lányka méreteknél még inkább egyértelmű a magyarázat:

egy fejlett nőnek azonos magasság és testsúly mellett is szélesebb a csípője, keskenyebb a dereka, mint egy azonos magasságú gyereknek vagy tininek.

2014. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nah épp ez az. az izomzata lehet hogy kicsit ritkább, de a csípőbőség nem szabadna hogy nagyobb legyen egy felnőttnek sem. ugyanis a csípőnél csont van. még nagyon izmos embereknek is csont van a csípőnél, max a láb izomzatuk olyan hogy 2 tini nadrágba sem férne bele. de a csípőre nem igen megy izomzat, max a popódra, és emiatt nem jön össze a nadrág... :D de megjegyzem egy normális felnőtt férfinek nem szabad hogy nagy legyen a valaga...


azt megértem hogy pólóban más a helyzet, de a nadrág az szerintem nem magyarázható izomzattal...

2014. ápr. 1. 18:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a többiekre is rámenne csak ők nem a gyerekosztályról válogatnak.
2014. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nemrég próbáltam egy 176-os nadrágot, és vádlimnál feszült. Kis hordás után már biztos szorított volna. Máshol kb jó volt, bár ez egy nyúlós jeggings volt.

23L

2014. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
gyerekosztályon fele annyiba kerül ugyan az a minőség.... nem ez a perverzióm... viszont nagyon megéri.
2014. ápr. 1. 18:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz.


Egy az, hogy a csípő nem csak csont. A csípőbőségben benne vannak a combok és a fenék is. A csípőt nem a csípőcsontnál, hanem a fenék legnagyobb részén mérjük. Azaz egy vékony lábú fiúcskának kisebb nadrág kell, mint egy izmosabbnak.


A másik, hogy a serdülőkori nyúlás (=magasságváltozás) MINDIG megelőzi a testalkat férfiassá változását.

Azzal, hogy eléri egy gyerek a példádban lévő 176 centit, még nem érte el a felnőtt alkatát és itt NEM a hízásra gondolok.

Hanem arra, hogy bizony a férfiaknál is szélesedik valamennyit a csípőcsont, szélesedik a váll.

2014. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

amúgy ha csípőben jó volt neked a 176 os, akkor ez alkati kérdés nálad. lehet 16 évesen sem lett volna jó rád a 176 os ruha pont emiatt...


igazából ha megnézitek milyen fos, és unalmas is a férfi osztályon a nadrág, mennyire egyszerű, szürke, és gagyi ruhák vannak dupla annyiért mint amennyiért egy menő, klassz nadrág fele annyiért a gyereken, rájöttök hogy semmi gond nincs azzal ha valaki onnan vesz nadrágot.

2014. ápr. 1. 18:19
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben, legyen ahogy gondolod. eddig én még sosem kaptam meg hogy alultáplált illetve vékony lennék. közepesen fejlett alkatom van. ezt minden orvos megmondja akinél eddig megfordultam, és mégis jók rám ezek a nadrágok, sőt a 176 os pólók is éppen hogy jók rám. mostanában van 182 es gyerek cucc is.... az már nagy...
2014. ápr. 1. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de hol érdekel ez engem?

És le se gizdáztalak!


Csak kijavítottalak, miszerint NEM az az általános, hogy jó legyen egy felnőttre a gyerekméret is!


A kérdésedet ugyanis teljesen olyan stílusban tetted fel, mintha te lennél az etalon, és mindenki más egy elhízott, elhanyagolt dög, aki a rossz életmódja miatt, nem pedig életkori sajátosság miatt nem férne bele a gyerek cuccokba!


(Egyébként nő vagyok. És a nőknél még inkább igaz az, hogy jóval előbb érik el a felnőttkori magasságukat - megközelítőleg 1-3 centinyire -, és aztán még hosszú éveken keresztül alakulnak, nőiesednek. És a nőiesedés nem hízást jelent, hanem a csontok vízszintes alakulását.)

2014. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

csontjaid nem alakulnak mikor elérted a végleges testmagasságot, maximum ahogy te magad is mondtad izmosodsz. javaslom:


[link]


a 48 as NORMÁLIS férfi méret majdnem azonos a 176 os gyerekkel....


mellesleg a lakosság nagyon magas arányban elhízott... és sajnos már a gyerekek között is egyre többen...

2014. ápr. 1. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!