Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elvileg az lenne a normális,...

Elvileg az lenne a normális, hogy a felnőtt emberekre is rámenjen a 176 os "gyerek" méretü nadrág. Akkor miért nem megy rá a felnőttek 80% ára? 176 cm az átlag onnantól már a csontozat nem nől tovább.

Figyelt kérdés

én 176 cm vagyok és minden 176 cm es ruhanemü tökéletesen illeszkedik.... pedig 25 vagyok. jah és sportolok is, kardio mozgás, erős is vagyok, közepesen fejlett vagyok, és mégis, a legtöbb emberre nem jók ezek a nadrágok, és pulcsik, pólók. miért van ez?


25f


2014. ápr. 1. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hol azonos neked MAJDNEM a 96-84 és 86-74-92 (a férfinél nincs megadva a csípő)?

10-10 centi eltérés van mellbőségben és derékben is a férfi és a fiú méret között!

2014. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A tôbbi férfinak biztosan kevés a hely a lábak között, nem tudják benne kényelmesen eligazgatni a kobrát, szerencsére neked még bő is, így rengeteget spórolhatsz a ruháidon :DD
2014. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, tenyleg nem kotozkodni akarok, de nekem az a velemenyem, hogy a gyerek meretezesek nem feltetlenul(!!) felelnek meg a gyerek magassagaval. En peldaul 150 cm magas(alacsony) vagyok es a 152-es legtobbszor nem jo ram, inkabb a 158 vagy 164-es kell. Amugy megkerdezhetem, hogy hol talalsz rendszeresen 172-es ruhakat? Csak mert en ezekkel a mereteimmel legtobbszor a legnagyobb darabokat veszem el. (Lassan az xs-es ruhak is jok ram, ezertnem is keresem a nagyobb gyerekruhakat, csak ugy kivancsisagbol)
2015. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!