Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Combfix vagy harisnyanadrág?

Combfix vagy harisnyanadrág?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy ha harisnyát húztok akkor melyiket részesítitek előnyben, melyiket szeretitek magatokon? Combfixet utcára, valamint ha harisnyanadrágot vesztek fel, húztok e alá bugyit?

23L



2014. ápr. 12. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért van olyan érzésem, hogy te nem 23 éves lány vagy, hanem az oldalon rendszeresen garázdálkodó perverz harisnyabolond?


De legyen egy jó napod:

harisnyanadrág természetesen bugyival

2014. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok harisnyaperverz :) Komolyan kérdeztem, kíváncsi vagyok más hogy áll ezzel. :)
2014. ápr. 12. 23:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában harisnya bugyival. Ha nagyon jó idő van, akkor szoktam néha combfixet.
2014. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még. És ha combfix, akkor ahhoz milyen szoknya? Miniből kilógna a felső része az úgy nem jó. Az olyan szoknya jó ami állva járás közben eltakarja, de ha keresztbe van téve a láb akkor kilátszik a combfix. Milyen szoknyához vesztek combfixet?
2014. ápr. 13. 00:05
 5/15 anonim ***** válasza:
Combfixet jobban szeretem, kényelmesebb, tartósabb. Miniszoknyával hordom, nem szokott kilátszani, én normálisan fel szoktam húzni a combfixet.
2014. ápr. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az olyan szoknya jó ami állva járás közben eltakarja, de ha keresztbe van téve a láb akkor kilátszik a combfix."


Az olyan szoknya NEM jó, hanem k.vás. Ha csak nem a hálóban hordod, SEMMILYEN körülmények között nem lóghat ki a combfix felső része, már ha nem strichelni vágysz.

2014. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legtöbbször harisnyanadrágot hordok bugyival, de ha épp nincs más/olyan kedvem van, akkor belefér a combfix is. Soha nem látszik ki , azt én utcára nem vállalnám be.
2014. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Combfixet nem hordok, csak harisnyanadrágot. Azt viszont mindig. Már régen rájöttem, hogy nem kell alá bugyit venni, se nem szép, se nem praktikus és nem is egészséges.
2014. ápr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

"Combfixet nem hordok, csak harisnyanadrágot. Azt viszont mindig. Már régen rájöttem, hogy nem kell alá bugyit venni, se nem szép, se nem praktikus és nem is egészséges."


Hát anyám, ha szerinted higénikus hogy a najlonba ragad bele a sunád, elég érdekes elképzeléseid lehetnek az egészségről. A műszálas bugyiba is belebüdösödik, nemhogy a nejlonba.

Nem szép? Ki az isten látja? Te egész nap egyszál harisnyában vagy, hogy így kilátszik?

Ez olyan átlátszó (höhö éééted).

2014. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg se gondolnánk mennyien viselik bugyi nélkül. Az utóbbi pár hétben én is így viselem és sokkal kényelmesebb így. Olyan harisnyám van aminek pamut lépésbetéte van, így köze nincs a nejlonban pácolódáshoz. Plusz jobban szellőzik mert ott a plusz bugyi és azon ugyanúgy rajta van a "nejlon". Kipróbáltam és megszerettem.
2014. ápr. 15. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!