Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sheinside.com rendelés és...

Sheinside.com rendelés és fizetés utána felmerülő probléma! Mi lehet a gond? SOS!

Figyelt kérdés

Rendeltem a Sheinside.com-ról, kaptam is sms-t, hogy levette a pénzt, de aztán kaptam egy e-mailt:


"We received your order: ********** on 2014-05-27 04:58:49

But the payment is not successful.


Complete the payment with 2 ways as follows:


1) Pay to our paypal account directly : pay@sheinside.com and leave a message about your order number XLB1299 ,Please inform us via email once you have paid.


2) Or login to find your orders and checkout again as below image showing:


És below nem mutat semmilyen képet... hogy lehetne orvosolni a problémát? A rendelést már csak törölni tudom. Nem kapom vissza a pénzem? :S Írtam nekik, de még nem méltattak válaszra. Bárki, akinek van valami ötlete, írjon légyszi!



2014. jún. 9. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy levonták az összeget? Azt írják, hogy a fizetés sikertelen. Kaptál értesítést, hogy vontak a számládról?
2014. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!