Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindig a combom belső oldalán...

Mindig a combom belső oldalán lyukadnak ki a nadrágjaim. Más is van így?

Figyelt kérdés

Van rajtam egy kis szükségtelen plusz, és a combjaim járás közben összedörzsölődnek. Minden nadrágom ott lyukad ki úgy, hogy az anyag többi része még újszerű.

Szoknyát nem is tudok hordani, mert akkor meg egymást dörzsölik ki a combjaim.

Ez súly- vagy alkatfüggő? Ha drasztikusan lefogynék megváltozna? Mikor vékonyabb voltam nem emlékszem volt-e ilyen problémám.


2014. júl. 21. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Le kellene fogynod...
2014. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
54%
Lehet,hogy ha lefogynál akkor jobb lenne,de lehet,hogy nem hiszen ez alkatfüggő is,hogy kinek ér össze a combja és kinek nem. De egy próbát megér.
2014. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a combomon (a hátsó részén) lyukadt régebben, mikor divatüzletekből vásároltam pl. Zara, mango. Én ezt a székeknek tudtam be, de valójában a minőséggel volt a probléma. Azt ajánlom, hogy ruházz be egy rendes farmerra, amit egy rendes üzletből veszel pl. gap, vagy hasonló. Igen, kicsit drága, de több ideig hordod, nem lyukad és így takarékosabb.
2014. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én is így vagyok ezzel, de ha fogynék is összeérne picit. én a takkoba vásárolok, 6ezerért egx nadrágot ha nem akciós. van rá garancia, blokkal együtt visszaviszem, kicserélik.
2014. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel előfordul. Kidörzsölődik, teljesen normális dolog. Csak ezért fölösleges lefogyni. Alkati kérdés, kinek ér össze a combja, kinek nem, van, aki ha sovány, akkor is összeér neki, mert keskeny a csípője. Vegyél jobb minőségű nadrágot.
2014. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még nem lyukadt ki a nadrágom ott.

Nekem van 1 centi rés közte a 170/58 kilómmal.

Te hány kiló vagy?

2014. júl. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, és 6-os hidd el, hogy nem ezen múlik. Én a 175 cm/60 kg adatokkal teljesen átlagos vagyok. Mindenkivel előfordul, nem a magasság és a tömeg a lényeg.
2014. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is előfordult 1-2 nadrágomnál :S Nem hiszem, h a súllyal lenne összefüggésben, én 165 cm és 50 kiló vagyok, nem érnek össze a combjaim és mégis... Szerintem inkább a minőség miatt lehet gond.
2014. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!