Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most van egy kis félretett...

Most van egy kis félretett pénzem, és akarok venni egy csomó ruhát. Most ugye jön az ősz és milyen rukákat vesznek az emberek?

Figyelt kérdés
A régi ruháimat már meguntam és arra gondoltam, hogy kidobom és veszek új göncöket. Szerintetek még sokáig lesz meleg? Én rövidnadrágra és pólókra gondoltam, de nem tudom hogy meddig lesz még jó idő. Szerintetek milyen ruhák lennének a legideálisabbak őszre? Képet is linkelhettek ha van kedvetek. :) 17/F

2014. aug. 22. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ősz közepén lesz kb az első leárazás az őszi cuccokból
2014. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A stílusodtól is függ, hogy mit szeretsz, de a helyedben én ezeket venném:


2-3 hosszú nadrág

3-4 pulóver

6-8 póló vagy ing

1-2 rövidnadrág

1-2 kabát

2014. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A régieket ne dobd ki. Tedd bele ruha gyűjtő konténerekbe. Ne csak rövidet vegyél mert reggelente meg esténként azért eléggé hüsi lesz.
2014. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan ruhákat szeretném ami most így ősszel menő is és lehet benne csajozni is. 250k a keretem.
2014. aug. 22. 15:25
 5/10 anonim ***** válasza:
250 ezer? minek költesz annyit ruhára?
2014. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretem ha sok ruhám van. Nem értek a divathoz, de szeretek minden nap más ruhában lenni. :)
2014. aug. 22. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetèrtek, vegyèl több hosszúnadrágot, szerintem is 2-3. Az èn ìzlèsem szerint csőszárú legyen, de ez nyilván a te döntèsed ès az alkatodtól is függ. (zarát ajánlom) A rövidujjú pólókkal nem lőhetsz mellè, főleg ha pulcsit veszel rá, abból sem árt 3-4.. Lehet 2 sportos ès 2 nem annyira, de ez is a stìlusodtól függ. :) mostanában a cipő a fontos, az dobja fel az öltözèked. Szerintem converse, vans, ilyesmit válassz. Nekem pl az új stìlusù nike-ok ès adidasok is bejönnek, de airmax-et ne vegyèl mert tömeg ès megy ki a divatból. A váci utcában, a foot lockerben nagyon jó cipők vannak. A retroban is körülnèzhetsz, azis nagyon jó stìlus, csak a zarát ne kombináld vele, mert nagyon eltèr a kettő. Ezek az üzletek, ahol szerintem normálisan be tudsz majd vásárolni, az èn baráti köröm legalábbis innen öltözködik :) a pull&beart kerüld, mert szerintem az is tömeg ès elèg gáz, ott csak olyat vegyèl amire nem 3 mèteres pull&bear felirat van rányomva.. Remèlem tudtam segìteni :)
2014. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a 17/L lemaradt :)
2014. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből azért elég szépen lehet vásárolni. :)

Szerintem azért legalább egy 50-est (de 100-at is nyugodtan) hagyj meg a következő évre (mondjuk nem tudhatom, hogy mennyi ideig tart neked ennyi pénzt összegyűjteni, ill. hogy jövőre lesz-e lehetőséged pénzt összekuporgatni) vagy valami másra.

Második válaszoló listája különben ideális szerintem.

Zara kicsit húzós, persze vásárolgathatsz onnan is, de én azért a helyedben nem oda raknám be a pénzem nagy részét, mert úgy simán elköltenéd pár darab ruhára az egész összeget.

Viszont pl. Pull&Bear-ben szerintem nagyon jó pasi cuccok vannak. H&M sem rossz. :)

2014. aug. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
250 ezerből vehetsz egy kocsit is csajozni...
2014. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!