Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez mi most? (többi lent)

Ez mi most? (többi lent)

Figyelt kérdés
A fiúk térdig lehúzott nadrágban járnak. A lányok tüdőig felhúzzák. Én is lány vagyok, de ezt nem tudom megérteni...

2014. aug. 24. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem... de annyi biztos hogy mindkettő nagyon béna.
2014. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeket én sem értem, hogy miért jó. Viszont mostanában nem találkoztam hasonlóval. Tavaly még sok fiú osztálytársam járt lógó nadrággal, kilátszó alsógatyával, de már egy sem (mondjuk már gimis vagyok, új osztályban), de nem nagyon látok ilyesmit máshol sem. Olyan lányt, akinek tüdőig húzza a nadrágját pedig még nem láttam egyszer sem. Inkább olyanokat látok, akik kivillantják (kizárólag) a tangájukat mert az "nagyon menő".... Mondjuk azt nem is értem, szerintem az inkább fájdalmas lehet, ha belegondolok.:) Cicanadrágnál vagy valami egyéb vékonyabb anyagú, tapadós nadrágnál szoktam látni, hogy bevág, (ez is lehet azért mert túl magasra húzza fel, de normálisan is könnyen megesik) de ha hosszú felsővel hordaná a cicanacit akkor ezt nem látná senki mert egyébként ott (nálam is) előfordul, hogy még normálisan is bevág a nadrág.
2014. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tudoig, azt ugy ertettem, hogy kint van a fel.... :DD
2014. aug. 24. 20:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!