Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi feszülős nadrág?

Férfi feszülős nadrág?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani férfi feszülős nadrágot (lehetőleg ne rikító színűt), ami azért nem "cicanaci" de sztreccses anyagú lehet.

Vékony, magas vagyok úgyhogy jól állnak rajtam az ilyen gatyák, mielőtt elkezdődne a kötözködés... Arra vagyok kíváncsi, hogy konkrétan kinek melyik tetszik, esetleg ő maga milyet hord.

Köszi előre is! :)



2014. szept. 11. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Hiába áll jól, senki se szeretné a farkadat nézegeti az utcán.
2014. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát tudod én meg más seggét/alsógatyáját nem szeretném nézegetni, mégis minden 3.ember térdig letolt nadrágban jár..... A legviccesebb az szokott lenni, hogy van a gatyájában az öv, mégis a segge alatt lóg a gatyája..... Egyébként meg nem hinném, hogy olyan marhára kilátszódna a farkam egy csőnadrágban, hogy zavaró legyen. Mielőbb írsz valamit, gondolkodj!
2014. szept. 11. 19:47
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Dehogynem látszana :D
2014. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de azt el tudom mondani, hogy nekem milyen tetszik a férfiakon :) :

[link]

2014. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen! :) nem is probléma, hogy nő vagy, a segítséget mindkét féltől várom, nem szabtam meg, hogy csak férfiak írjanak :)
2014. szept. 11. 21:25
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Én is feszülős sztreccses skinny csőfarmerokat hordok, nekem nagyon kényelmesek, és jól is állnak. :) Általában kínaikban veszem őket, ott találtam eddig a legjobb fazonúakat. Sok boltban csak olyat találni, ami vagy nem sztreccses, vagy a segge bénán van szabva, ezáltal olyan ülepes kinézete van, mintha betojtam volna. A kínaikban pedig van normális, ami a seggemen is feszül ahogy kell, és így normális, jól néz ki. Azt a fazont szeretem, ami deréktől majdnem bokáig feszülős, éppen csak a bokámnál, és felette pár centire nem feszül, mindenhol máshol viszont igen. :) Színben a kék, fekete különféle árnyalatait, és koptatott változatait szeretem.
2014. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm szépen! :) nem gondoltam volna hogy kínaikban is lehet jót -sőt még jobbat is- találni.. :D egyébként én is ugyanazt a fazont szeretem amit te is, és ugyanazokban a színekben :)
2014. szept. 13. 09:30
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

A H es M be is probald meg en ott vettem ,extra skinnyt!

A ket elso agyhalott meg huzogassa leules elott a nadragszarat ,hogy ne feszuljon a terdenel,es probaljon meg leguggolni egy ferfiasnak mondott zsakvaszonbol szott boszaru betyar gatyaba csak azert,hogy FERFInak mondjak oket....

2014. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is! :) H&M ből már van egy szürke gatyám, de az csak "félskinny", de kezdek rájönni, hogy tökéletesen az alkatomra vannak tervezve ezek a skinny/csőnacik, és én is sokkal jobban érzem magam egy ilyenben mint egy lógós lifegős sima farmerben. Mondjuk a stílusom is a feszülős gatyákhoz illik inkább, mint a bővekhez...
2014. szept. 16. 00:06
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem is tetszenek :D 22L
2014. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!