Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi feszülős nadrág?

Férfi feszülős nadrág?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani férfi feszülős nadrágot (lehetőleg ne rikító színűt), ami azért nem "cicanaci" de sztreccses anyagú lehet.

Vékony, magas vagyok úgyhogy jól állnak rajtam az ilyen gatyák, mielőtt elkezdődne a kötözködés... Arra vagyok kíváncsi, hogy konkrétan kinek melyik tetszik, esetleg ő maga milyet hord.

Köszi előre is! :)



2014. szept. 11. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Én hm-ben pont azt tapasztaltam, hogy nagyon magas a derekuk, szóval azok szoktak olyan ülepesek lenni, és az nem néz ki jól, ha mindenhol feszül, csak a fenéken nem.

Én olyanokat szoktam hordani, amik vádlin feszülnek, de a combomon már van pár gyűrődés, hogy ne olyan cicanacis legyen. Bershkában, zarában ki lehet fogni jókat szerintem.

2014. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kínaikban nézzél szét. Ott a legnagyobb a választék. Én is ott szoktam venni magamnak, mondjuk én pont azt szeretem, ami szinte cicanaciként feszül mindenhol. :) Én is magas és vékony vagyok, és nagyon jól állnak ezek a tapadós csőgatyák.
2014. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
23%
Be..., hogy férfi létetekre ilyenekről beszéltek, hogy a "nadrág feszül fenéknél" :D Eszemben nem jutna ilyenről beszélni még így ismeretlenként sem.
2015. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

nem hiszem, hogy neked kérdezőnek az lenne a dolgod, hogy beszólogass azoknak akik letolva hordák a nadrágjukat, mert NEKIK úgy tetszik.

te NE hordd úgy ha nem akarod, de engedtessék már meg, hogy mindeki úgy hordja a ruháit ahogy akarja!


az ilyen lycra gatyákban kilátszik a tököd, na igen, de nekem az a véleményem, hogy egy fiúnak nem kell szégyellnie azt hogy fiú, nem egy herélt, és megvannak a cuccai

ha veszel alá egy klasszikus alsót (fecske, speedo, esetleg feszülős boxer) akkor nem fognak aaz alkatrészek külön látszódni


milyet vegyél? sportbolt, biciklis bolt

de a futónadrág is ilyen

nem írtad, hosszú kell vagy rövid, és mire akarnád használni

2015. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

amit 4-es belinkelt az jól is néz ki, de nem lycra

vagy nem is olyan kell hanem sima slim vagy skinny jeans?

2015. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is a kinaiba veszem a farmert, be nőit az ál jó nekem.D
2015. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!