Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most komolyan azert ne vegyek...

Most komolyan azert ne vegyek eredeti michael lors karorat mert midenki azt fogja hinni hogy hamis?

Figyelt kérdés
Sziasztok,17eves lany vagyok es karacsonyra a szuleimtol michael kors karorat kerek,de attol felek ha felveszem majd mindenki azt fogja himmi hogy hamis..nyilvan nem arra az egszer aranyra,bronzra vagy ezustre gondoltam,hanem azokra a kövekkel kirakottra meg ami alaposan ki van dolgozva. Szerintetek? (Ezer nem kerek peldaul LV taskat mert ha tuti hamisnak nezik a hamis meg ciki.)

2014. okt. 17. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha Neked tetszik, miért érdekel, mit gondol más?

És miből gondolod, hogy más majd azon fog gondolkodni, vajon eredeti e? Engem pl abszolút nem érdekel, kinek milyen márkájú ruhái, kiegészítői vannak, az meg hogy eredeti e, még annyira se.


20l

2014. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van több Kors órám, sőt, van 2 LV táskám is. Nem izgat, hogy ki mit hisz, én tudom, hogy eredeti, a saját örömömre veszem a dolgaimat. Gondoljanak amit akarnak! :)
2014. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

egy MK óra alapvetően nem olyan drága, szóval nem feltétlen mindenkié hamis. az MK cuccok már elég tucatok lettek olyan értelemben, hogy sok fiatal erre 'spórol' és vagy egy tárca, vagy egy óra, de van nekik.

Ettől függetlenül, ha neked tetszik, ne foglalkozz te mással, nem mások kedvéért akarod azt az órát, hanem mert neked tetszik.

2014. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Én azt hittem mindenki a maga kedve miatt vesz dolgokat... nem azért hogy mások lássák és azon gondolkodjanak.

Nekem például egy karóra az karóra, teljesen mindegy milyen márka, vagy mennyibe kerül, nem tudom őket megkülönböztetni, és nem is érdekel, nem szoktam másokat nézni, hogy ki mit hord.

2014. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok. Azt azért hozzátenném, hogy semmivel sem kidolgozottabb a kővel kirakott. Persze ha neked az tetszik, akkor válassz olyat!

Nekem egyik órám sem köves, az egyszerűbb, letisztultabb darabokat kedvelem. Attól függetlenül aki ismeri, az látja, hogy eredeti. Az MK nem egy drága kategória, simán megfizethető.

Vedd a saját örömödre, ne mások miatt!

2014. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem se foglalkozz másokkal, engem pl. tök nem érdekelnek a márkák. Egy óra nekem is csak óra, nem értek hozzá, hogy milyen márka, nem is érdekel.
2014. okt. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
valami új őrület ez a márka?
2014. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!